Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Lamela: "Liverpool", kaip ir kiti klubai, yra įveikiamas"


Londono "Tottenham" saugas Erikas Lamela tvirtina, kad "Liverpool" yra itin pavojingas varžovas, tačiau mano, kad tą patį apie juos gali pasakyti "raudonieji".

Jau šį šeštadienį Ispanijos sostinėje UEFA Čempionų lygos finalo rungtynėmis baigsis 2018-19 metų futbolo sezonas. Pirmą kartą į finalą patekęs "Tottenham" žais prieš "Liverpool", kuris savo laimę šiose rungtynėse bandė ir praėjusiais metais.

"Liverpool" yra labai sudėtingas varžovas, bet neabejoju, kad jie apie mus galvoja tą patį", – "Marca" dienraščiui sakė E. Lamela.

"Jie, kaip ir visi kitai klubai, gali būti įveikiami. Žinome, kuriose vietose galime juos nubausti ir laimėti rungtynes. Prognozėmis nenoriu svaidytis, tačiau galiu patikinti tai, kad pasiruošimas vyko sklandžiai ir į Madridą atvykome su tikslu šeštadienį apturėti gerą naktį", – tęsė futbolininkas.

Paklaustas apie Mauricio Pochettino svarbą "Spurs" komandoje, E. Lamela atsakė: "Reikia padėkoti už jo darbą, nes dar prieš kelis metus mes negalėjome įsivaizduoti, kad žaisime Čempionų lygos finale.

Mauricio yra ne tik geras treneris, bet ir puiki asmenybė. Sulaukti šanso žaisti ČL finale yra kažkas neįtikėtino. Visi apie tai svajojome, kai buvo maži."

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (3)

Marčius33
3 12 05-31 15:52
UEFA šiais metais nenuspėjamas, kas čia žino kaip baigsis nemanau kad lvp absoliutūs favoritai, Europos lygoi pirmas kėlinys 0 įvarčių antras 5 įvarčiai ir tai galėjo daugiau primuš.
7 12 05-31 15:45
Ha ha ha iveikiamas, ar iveikei is sezona ta Liverpool, cmon reds
0 3 06-01 02:03
Alan Alan:
Ha ha ha iveikiamas, ar iveikei is sezona ta Liverpool, cmon reds
Visada yra pirmas kartas, ziurek kad netektu raudonuot me is dziaugsmo, bet is pykcio..
Payet8
 Payet8
4 2 05-31 19:24
Sunku ką nors prognozuoti.Favoritas aišku Liverpool.Manau,kad VVD kels taurę.
5 3 05-31 18:51
Liveris kels taurė bent aš manau