Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Petit: L. Messi nėra toks lyderis, koks aikštėje yra C. Ronaldo


Buvęs "Barcelona" saugas Emmanuelis Petit mano, kad Lioneliui Messi trūksta lyderio savybių, kurios padėtų komandai būti agresyvesnei.

Argentiniečiui 2018 metų pasaulio čempionatas klostosi kol kas tragiškai - lygiosios ir nerealizuotas baudinys su Islandija bei triuškinanti nesėkmė Kroatijai. Iš L. Messi kūno kalbos matyti, kad ir pats žaidėjas nespinduliuoja dideliu noru žaisti nacionalinėje komandoje.

E. Petit teigia, kad L. Messi turėtų pažiūrėti į Cristiano Ronaldo.

"Jis nėra lyderis. Jis stipriai atsilieka šiuo aspektu nuo Crisitiano. Visi žino, kad Messi yra vienas geriausių futbolininkų visoje istorijoje, tačiau jis turi pakeisti savo mentalitetą", - teigė Petit.

"Jis turi pagaliau atsibusti ir parodyti norą. "Barcelona" klube, kur situacija beveik visada yra gera, jis yra neįtikėtinas futbolininkas.

Mes jau esame matę kažką panašaus Čempionų lygoje - kai "Barcelona" komandai nesiklosto žaidimas, nematome ir Lionelio. Jis paprasčiausiai nebedalyvauja rungtynėse, nustoja bėgtis, vaikšto ir laukia, kol kažkas bus padaryta", - pridūrė prancūzas, praeityje taip pat žaidęs "Chelsea" ir "Arsenal" klubuose.

Buvęs futbolininkas sukritikavo visą Argentinos komandą: "Jų kūno kalba yra tokia bloga, jie nepasitiki vienas kitu aikštėje. Nemanau, kad dabartinė Argentina yra pajėgi prasibrauti į atkrintamąsias."

Straipsnio įvertinimas: 14 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Lol
4 34 06-23 11:26
Pliucha Vaidoshiui
Marčius33
5 26 06-23 11:34
Vaidoshius toliau sakys , kad net Realo futbolininkai kritikuoja Ronaldo ir visi , visi giria Messi. Laukiam Vaido tapeto. Manau prancūzas tiesą pasakė apie tai , kad Ronaldo geresnis kapitonas.
asda
1 19 06-23 11:48
Uzpiso jau. Nauja diena ir naujas straipsnis apie tuos du
andrius
4 21 06-23 11:41
tiesiog Barcoj jis visada komforto zonoj. geriausi žaidėjai, top3 klubas visuomet, viskas aišku, žinoma seniai. Rinktinė jau kas kitka. reikia parodyti ir mentalinius gebėjimus, kiek ir savo žaidimą keisti ir t .t. Messi tiesiog per švelnus, trūksta elementaraus pykčio ir net ego.
To Vaidoshius
1 17 06-23 14:05
Nu tu Vaidai susimalei į Miltus, kaip ir dera turint tokią pavardę. Visiems ant tavo nuomonės ir futbolo nesupratimo nusišikt. Jeigu futbolui visą gyvenimą skyrusius žmones išvadini nekompetingais, ypač tokius kaip D. Simeone, tai tau turėtų iš viso būti uždrausta apie futbolą kalbėti. Jeigu šiuo metu visi sako, kad Messi neturi lyderio savybių ir jis gerai jaučiasi, tik tada kai komandai gerai, ir kai matai, kad realybė ta patvirtina, tai tu su savo išvedžiojimus surašyk ant toletinio popieriaus, kuriuo nusivalęs susikišk į burną - geriau jau tegul smirda iš jos, negu leist tau skleisti tokias erezijas.