Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

E. Valverde apie sirgalių švilpimą: "Jie turi teisę reikalauti daugiau"


Ernesto Valverde po dar vienų nesėkmingų rungtynių pabandė suprasti sirgalius "Camp Nou" stadione.

Antradienį vakare "Barcelona" savo aikštėje nesugebėjo įveikti Prahos "Slavia" komandos – susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Prieš tai katalonai taip pat nuvylė savo sirgalius – savaitgalį patirtas pralaimėjimas Valensijos "Levante" komandai.

Vakarykštėje dvikovoje "Barcelona" gerbėjai savo nepasitenkinimą komandos žaidimu išreiškė švilpimais tiek pasibaigus pirmajam kėliniui, tiek teisėjui paskelbus susitikimo pabaigą.

"Jie turi teisę reikalauti daugiau", – po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje pasisakė E. Valverde. – Visada nori laimėti. Tiesa yra tokia, kad šiandien nesugebėjo pasinaudoti savo šansais, kurių mes tikrai turėjome".

"Varžovai, net ir neturėdami 100 procentinių progų, kėlė mums pavojų perimdami kamuolius ir išbėgdami į greitas atakas. Mūsų problema buvo tai, kad savo dominavimo, kuris atsirado iš realių progų, nepavertėme įvarčiais", – pasakojo strategas.

Paprašytas pakomentuoti dabartinę komandos formą, E. Valverde pridūrė: "Prieš "Levante" iškart supratome, kad tai nebuvo mūsų rungtynės, kaip ir šiandien prieš "Slavia". Mums nepavyko sužaisti dviejų gerų mačų iš eilės, jaučiame spaudimą, todėl sieksime grįžti į savo vėžes."

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (8)

 Luk0dz
1 26 11-06 10:50
Sirgaliai nori, kad tu išeitum. Ant kiek turi būt bukas, kad likt tokiam poste, po tokių cirku..
2 15 11-06 11:18
Wow.. Zmogus visai atitrukes nuo realybes.. Viena aisku, kad pats tikrai nepaliks Barcos.
1 11 11-06 11:00
Barça turi žaisti dominuojanti žaidimą, o ne stumdyti kamuolį pirmyn atgal
3 7 11-06 11:09
Bleee valverde primena Wengera..... Wengeras nesitrauke is Arsenal o dabar valverde nesitraukia iš Barcos.....
Vaidoshius
4 7 11-06 12:45
Pyzdiec dau.nas, bent jau kruopelytę savigarbos turėtų, senai būtų atsistatydinęs. Bet kur tau Visas pasaulis jau iš Farcos žvengia, pajuokos objektas beliko iš komandos, o šitas lavonas toliau netrukdomas siaučia Taip, gal Barcos veteranai po dešimtmečio dominavimo Europoje yra praradę alkį ar kažką, vis dėlto metai iš metų įrodinėti savo toje pačioje komandoje yra žymiai sunkiau negu keisti komandą kas kelis sezonus (kaip pavyzdys vien tik dėl šios priežasties būtų labai sunku Guardiolą laikyti geresniu už serą nepaisant to, kad titulų skaičiais karjeros pabaigoje daužys serą beviltiškai, bet jam yra lengviau, nes keičia komandą kas 3-4 sezonus), tai užleisk vietą tam kuris sugebėtų juos motyvuoti, o ne žiūrėk kaip skęsta laivas savo kiaulės akim