Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. van der Saras: "De Ligtas savo mentalitetu prilygsta Ronaldo"


2019-10-12 13:53:25 Cristiano Ronaldo Matthijs de Ligt

Legendinis Nyderlandų vartininkas Edwinas van der Saras mano, kad Matthijsas de Ligtas savo mentalitetu neatsilieka nuo Cristiano Ronaldo.

"Manchester United" klubo legendai abu futbolininkai yra puikiai pažįstami – su M. de Ligtu jis dirbo Amsterdamo "Ajax" klube, o su C. Ronaldo rungtyniavo "raudonųjų velnių" gretose.

Pasak van der Saro, 19-metis gynėjas nenustoja dirbti ir siekia tapti geriausiu savo pozicijoje.

"Mentaliteto prasme jis yra tas, kuris visada stengiasi tobulėti ir tapti geriausiu pasaulyje", – su ESPN mintimis dalijosi buvęs vartininkas.

"Per savo karjerą mačiau tokių vyrukų, o vienas tokių – dabartinis jo komandos draugas: Cristiano Ronaldo. Žaidžiau su juo "Man Utd" klube ir mačiau jo atsidavimą darbui bei tikslą tapti geriausiu.

Jis turi tokį patį atsidavimą ir norą kaip de Ligtas. Matthijsui vis dar tėra 19-iolika. Jis buvo fantastiškas "Ajax" klube: tikras akmuo ir kapitonas.

Dabar jis yra naujoje šalyje, kurioje privalo kuo greičiau išmokti italų kalbą, kad galėtų geriau įsilieti į komandos kolektyvą. Chiellini trauma jam padėjo greičiau pasiekti startinį vienuoliktuką, tačiau su tuo atėjo ir didesnis spaudimas iš šalies", – pasakojo olandas.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes