EL: "Eintracht" atsitiesė namuose, "Arsenal" dar kartą įveikė "Napoli"

Ketvirtadienį sužaistos atsakomosios UEFA Europos lygos ketvirtfinalių rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo "Eintracht" ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė "Benfica". Pirmąsias rungtynes Portugalijoje "Eintracht" pralaimėjo 2:4, todėl dėl įmuštų įvarčių išvykoje į pusfinalį žengė būtent Vokietijos klubas.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 37-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė F. Kostičius.

67-ąją minutę "Eintracht" pranašumą padvigubino S. Rode'as. Kaip paaiškėjo vėliau, būtent šis įvartis ir atvėrė Vokietijos ekipai kelią į pusfinalį.

Kitose rungtynėse "Arsenal" dar kartą nugalėjo "Napoli" ekipą. "Kanonieriai" išvykoje šventė pergalę 1:0, o seriją laimėjo bendru rezultatu 3:0.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 36-ąją minutę pelnė "Arsenal" puolėjas A. Lacazette'as.

"Napoli" po praleisto įvarčio žaidė itin aktyviai, tačiau apčiuopiamo rezultato tai nedavė ir Italijos ekipa baigė pasirodymą Europoje.

Į pusfinalį taip pat žengė "Chelsea" bei "Valencia" ekipos.

Pusfinalyje "Arsenal" susitiks "Valencia", o "Eintracht" kovos su "Chelsea". Pusfinaliai startuos gegužės 2 dieną.

"Chelsea" 4:3 "Slavia" (bendras rezultatas 5:3)
5' [1:0] Pedro
10' [2:0] S. Deli (į savo vartus)
17' [3:0] O. Giroud
26' [3:1] T. Soucek
27' [4:1] Pedro
51' [4:2] P. Sevcik
55' [4:3] P. Sevcik

"Valencia" 2:0 "Villarreal" (bendras rezultatas 5:1)
13' [1:0] A. Latorre
54' [2:0] D. Parejo