Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Europos grandai pradėjo L.Messi medžioklę


Garsūs Europos klubai ketina pasinaudoti konfliktu "Barcelona" ekipoje.

Kaip buvo pranešta anksčiau, katalonų komandos žaidėjas Lionelis Messi nesutaria su "La Liga" čempionų sporto direktoriumi Ericu Abidaliu, tačiau pastarasis sulaukė vadovybės užtarimo bei išsaugojo savo postą.

Anot ESPN, susiklosčiusi situacija nedelsiant patraukė "Man City" komandos dėmesį, kuri norėtų pasinaudoti po šio sezono įsigaliosiančia galimybe už dyką įsigyti vieną geriausių visų laikų futbolininkų ir ketina jam mokėti 50 mln. svarų sterlingų per sezoną.

Į L.Messi rankas tiesiai ir PSG bei Milano "Inter" klubai. Kaip rašo "Gazzetta Dello Sport", pirmu atveju argentinietis galėtų žaisti kartu su geru bičiuliu Neymaru, o išvykęs į Italiją vėl varžytųsi su Turino "Juventus" lyderiu Cristiano Ronaldo.

Straipsnio įvertinimas: 19 6

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (20)

7 31 02-06 12:02
Geriausias tai P.Guardiolos pasisakymas apie L.Messi isvykima ir palyginima,kad bus lygiai taip pat sunku Barcai,kaip ir Realui,isvykus Ronaldo : „Tokio tipo žaidėjai yra labai svarbūs. Kai L.Messi paliks „Barceloną“, jiems reikės laiko prisitaikyti, tai yra neišvengiama. Šie futbolininkai pelno per sezoną po 40 ar 50 įvarčių“,- tikina strategas ir ragina katalonus pradėti ruoštis talismano išvykimui. Spjuvis diziausiam portalo vemalui i snuki. Bet tikriausiai vistiek visi be isimties laiko didziausiu inkaru ane?
2 12 02-06 13:43
Butu lb idomu Messi->Psg, Neymar->Barca, Mbappe->Real per viena vasara
 Gerard
8 17 02-06 12:10
Tikrai būtų ultra super sensacija, jei išeitų iš Barsos. Neįtikėtina. Bet tuo pačiu būtų labai įdomu kaip jam sektųsi kitur. Į PSG būtų beprotybė eiti. Inter mažai realu, nes Seria A ne tas lygis ir tik dėl poros grajų prieš CR7, labai daug ažiotažo nesukels. Va jei pas Guardiola į MC nueitų, jau būtų šis tas. Dėmesys būtų padidintas visus metus.
7 9 02-06 13:22
Vaidoshius:
Šiaip tai rašyta, kad jeigu už dyką išeina, tai negalėtų eiti į top klubą, tai už dyką grįžtų tik į Newell Jaunuosius Berniukus. O nusipirkt Messi niekas neįpirks, išpirkos suma kosTminė, o parduot niekas neparduos. Vos ne kiekvienais metais Farca siūlo Messiui vis atnaujinti sutartį, siūlo kosTminį atlyginimą, kad tik išlaikytų. Čia jums euro vergas Tapinaldo šiukšlė, kad viešai apsiverkia, jog jam liūdna kad tik išsiprašytų iš klubo dar didesnę zarplatą, nors ir taip didžiausią gaudavo :D Bet jeigu visgi taip viskas susiklostytų, kad Messi pavargtų nuo Farcos dau.nų prikolų, tai vienintelis kandidatas būtų $hitty. Ten Guardiola, atakuojantis futbolas, klubo valdžia dirba sistemingai, jokių nesąmonių. Gal tik Yaya Toure torto nenupirko ar kas ten tiksliai buvo :D :D Ir finansai pakankami, kad jį pasiimti. Į perpuvusią pensininkų ir atbrosų lyga jokių šansų, ten tik tokie nuvaryti arkliai kaip Penaldo rąstas eina "iššūkių" ieškoti. Į P$G tikrai neis, dėl silpnos lygos Messi neaaukotų šeimos gerovės, kuri jam yra prioritetas. Analogiškai ir su Bayernu, bet jie ir šiaip nesitaško tokiom šaibom. Vienintelis įmanomas variantas $hitty, viskas sportiniu atžvilgiu atitinka, o ir atstumas nėra itin didelis, nebūtų daug problemų susimatyti su šeima, bet iš kitos pusės dabar kas dieną mato, o tada jau neaišku kaip būtų. Realiai manau nėra abejonių, kad liks Barcoje iki kol galės daužyt aukščiausiam lygyje, o gal ir po visam, nes pats minėjo, kad jau vaikai Barcelonoje prigijo, o čia persikelt į Argentiną dėl ... Ko? Kad paaukoti šeimos gerovę bei dėl pagarbos taškų sulošti Argentinos čempionate dėl kelių lavonų, kurie jo dėlto nelaiko tikru argentiniečiu?? Pfff.. :D
Guardiola bus ismestas jau
8 10 02-06 11:16
Pensininkai vel paduxins vaidoshiu ir paims mesi nu negaliu DDD