• Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

"Everton" nubaudė "Chelsea", "Liverpool" vos neprisižaidė su "Fulham"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 31-ojo turo rungtynės.

Vis dar dėl titulo kovojantys "Liverpool" futbolininkai išvykoje susigrūmė su Londono "Fulham" klubu. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nesulaukė lengvo pasivaikščiojimo varžovų stadione ir tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1 šventė pergalę.

26-ąją minutę Sadio Mane išvedė "Liverpool" į priekį. Pirmajame kėlinyje "raudonieji" visiškai dominavo su kamuoliu ir neleido susikurti jokių progų šeimininkams.

Visgi antrajame kėlinyje "Liverpool" žaidimo ritmas krito, todėl "Fulham" pradėjo vis agresyviau žaisti prieš varžovų vartų.

74-ąją minutę "Liverpool" visiškai netikėtai buvo nubaustas "Fulham" komandos, kai bandydamas galva atmušti kamuolį Alissonui suklydo Virgilas van Dijkas, o "Liverpool" dueto klaida pasinaudojęs Ryanas Babelis išlygino rezultatą.

Tačiau "Liverpool" komandos šis varžovų įvartis nepaveikė – 81-ąją minutę į "Fulham" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavęs Jamesas Milneris atnešė komandai taip reikalingus tris taškus.

"Liverpool" po pergalės bent jau iki rinktinių pertraukos pabaigos grįžo į pirmąją poziciją. "Fulham" išlieka priešpaskutinis.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" namuose savo sirgalius nudžiugino pergale prieš Londono "Chelsea". Pirmajame kėlinyje problemų turėję "irisai" smogė antroje mačo pusėje.

49-ąją minutę Richarlisonas išvedė "Everton" į priekį, o 72-ąją minutę Gylfi Sigurdssonas užtvirtino pergalę.

"Chelsea" lieka šeštoje vietoje, o "Everton" kyla į 11-ąją poziciją.

"Fulham" 1 - 2 "Liverpool"
26' [0 - 1] S. Mane
74' [1 - 1] R. Babel
81' [1 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)

"Everton" 2 - 0 "Chelsea"
49' [1 - 0] Richarlison
72' [2 - 0] G. Sigurdsson
72' G. Sigurdsson ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (10)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Re Re
1 13 03-17 20:56
Nieko gero nematau. Per 10 rungtyniu 14 tasku. Kai Newcastle per 10 rungt 17 tasku. Sarri tiesiog neadekvatus. Daugiau ner ka pasakyti.
4 14 03-17 19:43
Isivele i jovala ir is to pasipyle kelios vaikiskos klaidos , bet dovana atgal gavo is seimininku vartininko , visai neblogai atrode fulcham tikekimes , kad sekanciame ture is city bus pavogti taskai
5 14 03-17 19:10
Neziurejau rungtyniu, bet kas tam Salah pasidare, kad visiskai nebemusa goalu?
1 3 03-17 20:52