• Londono "Chelsea"
  • Kitą

"Everton" savo sirgalių akivaizdoje parbloškė "Arsenal"

2019-04-07 17:56:03 Premier League Arsenal FC Everton FC

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienintelės 33-ojo turo rungtynės.

Liverpulio "Everton" namuose priėmė Londono "Arsenal". "Irisai" gan netikėtai be didesnio pasipriešinimo įveikė svečius iš sostinės.

Vienintelis bei pergalingas rungtynių įvartis buvo pasiektas 10-ąją minutę, kai po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo šį sezoną ne daug rungtyniaujantis Philas Jagielka.

"Arsenal" antrajame kėlinyje metė į aikštę Aubameyangą ir Ramsey, tačiau jie kortų "Everton" ekipai nesumaišė – "kanonieriai" nesukūrė beveik jokių progų, kurios galėjo virsti išlyginamuoju įvarčiu.

"Arsenal" po nesėkmės nukrito į ketvirtąją poziciją. Savo ruožtu "Everton" pakilo į devintąją vietą.

"Everton" 1 - 0 "Arsenal"
10' [1 - 0] P. Jagielka

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (11)

2 12 04-07 18:11
Jau Arsenalas iki A lygos lygio krito , kad A lygos turnyrine lentele idejot ? O jeigu rimtai , tai nesupratau startines sudeties. Visiem buvo aisku , kad mes prasileisim bent viena, nes sita sezona clean sheet isvykoj neturim. Logiska butu leisk kuo stipresni puolima ir must daugiau , o cia Auba , Ramsey ant suolo. Keitimai irgi , isimt Elneny suprantu, bet kam Kolasinac ? Kaiptik jo reidai kraste pavojingiausi daznai buna.. O gynyba apibudinciau taip, Evertonui leidom atrodyt kaip Barcelona, tik kad su ispildymu nelabai , nes galejom laisvai 0 3 gaut.
2 5 04-07 18:10
Efektingas evertono laimejimas
13 6 04-07 19:18
Karma is a bitch! Jau nurasinejo visi MU po pralaimejimo vilkam ir deliojo ketvirta,o cia pist ir negyvas zaidimas. Ta prasme vapse negyvas,tragedija. 3-6 vieta skira 3 taskai,laukia idomi pabaiga sezono!