Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

FA taurė: Mančesterio klubai šventė triuškinančias pergales, "Liverpool" dar turės pakovoti

FA taurės šešioliktfinalyje sekmadienį sužaistos dar trejos rungtynės.

Įspūdingą pergalę kovoje su trečios lygos klubu pasiekė "Manchester United" futbolininkai. "Raudonieji velniai" net 6:0 sutriuškino "Tranmere" ekipą.

Įvarčius mušė šeši skirtingi žaidėjai – Maguire'as, Dalotas, Lingardas, Jonesas, Martialis ir Greenwoodas (11 m. baudinys).

Tai buvo didžiausia šio sezono "Man Utd" pergalė.

Į aštuntfinalį taip pat prasibrovė "Manchester City" klubas, išvykoje 4:0 nugalėjęs Londono "Fulham".

"Fulham" anksti liko žaisti dešimtyje, o tai nulėmė "miestiečių" pasismaginimą. Savo įvarčius pasiekė Gundoganas, Bernardo Silva ir dukart pasižymėjęs Gabrielis Jesusas.

Paskutinėje vakaro dvikovoje netikėtai dviejų įvarčių persvarą iššvaistė "Liverpool". "Raudonieji" išsiskyrė 2:2 su trečioje lygoje rungtyniaujančiu "Shewsbury" ir turės dar kartą suremti ginklus "Anfield" stadione.

"Liverpool" jau antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau varžovai nepasidavė ir 75-ąją minutę džiaugėsi lygiu rezultatu.

"Man City" 4 - 0 "Fulham"

"Tranmere" 0 - 6 "Man Utd"

"Shrewsbury" 2 - 2 "Liverpool"

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (34)

BeyBlade
0 3 01-26 23:24
Atsakomosiose rungtynėse nežais nė vienas pagrindinės sudėties žaidėjas ir nebus Jurgeno Kloppo, treneris bus Neil Critchley na žodžiu ta pati sudėtis, kuri žaidė EFL cup prieš Aston Villa. Tuo metu bus tas vadinamasis premier lygos witer breakas, kai visos rungtynės bus išskaidytos į skirtingus laikus ir datas. Aišku FA cup prestižas didesnis nei EFL cup, bet šitas prioritetų išdėstymas man patinka. Realiai lyga ir europa yra maksimaliai svarbūs.
0 2 01-26 23:54
na bet Lovrenas tai jėzau jėzau, kaip mano baba sakytų -
 Gerard
4 1 01-26 22:18
Visiškai bereikalingi ginčai ir užgauliojimai. Nei viena šiandien nepasiekė neigiamo rezultato, visos sprendžia savo reikalus kaip nori, tai ko čia koliotis, nesuprantu. Na taip, yra piktų žmonių, kurie kitaip nemoka diskutuoti. Bet jų yra VISŲ komandų fanų gretose.