• A lyga
  • Neturiu nuomonės

FA taurės finale - ''Chelsea'' ir ''Man Utd'' klubų dvikova (VIDEO)

2018-04-22 19:09:52 FA taurė Chelsea FC Southampton FC

Šiandien „Wembley” stadione buvo sužaistos antrojo FA taurės pusfinalio rungtynės.

Dėl patekimo į finalą kovojo „Southampton” su Londono „Chelsea”. „Mėlynieji” pateisino favorito statusą ir šventė pergalę rezultatu 2-0.

„Chelsea” į priekį 46-ąją minutę išvedė Olivier Giroud - prancūzas gavo puikų perdavimą iš Edeno Hazardo ir išmaudęs kelis varžovus pasiuntė kamuolį į vartus.

Pergalę 82-ąją minutę užtikrino tik po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata. Ispanas įmušė sau būdingu stiliumi - tiksliu smūgiu galva.

„Chelsea” dėl FA taurės trofėjaus finale kovos su „Manchester United”.

„Southampton” 0 - 2 „Chelsea”
46' [0 - 1] O. Giroud
82' [0 - 2] A. Morata

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Lol
0 13 04-22 20:41
Caballero kaip visada solidus.. nors ir buvo keletas mažų klaidelių , bet tikrai padėjo komandai pelnyt pergalę. O kad Morata įmušė nepakeičia to, kad išsvaistė dar bent 3 progas iš šiek tiek sudėtingesnių situacijų kaip visada pasirodė kaip grybas. Paa Giroud matosi daugiau technikos ir pastangų nei pas jį. Nes jei būtų žaidęs nuo pirmų minučių vėl liktų savo šešėlį.
ziedas
21 28 04-22 19:22
kagi reiks palaikyti chelsea ,vis geriau negu mu
Chelsea
1 5 04-22 19:36
Zaidimas neblogas net negeriausias ir pelninga pergale dabar finalas su velniais