Fantastiškai žaidęs K. De Bruyne nuskriaudė "Arsenal" ekipą

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 17-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" komanda namuose priėmė "Manchester City". Didelių siurprizų neįvyko – "miestiečiai" jau pirmoje rungtynių pusėje išsprendė reikalus su "Arsenal".

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė – 2-ąją minutę Kevinas De Bruyne po Gabrielio Jesuso perdavimo smeigė kamuolį į "Arsenal" komandos vartų kampą. Po šaltu dušu pačioje rungtynių pradžioje palindę "Arsenal" futbolininkai taip ir neatsigavo.

15-ąją minutę pranašumą padidino Raheemas Sterlingas – šį kartą rezultatyviu perdavimu pasižymėjo pats K. De Bruyne.

"Arsenal" problemos ties šiuo įvarčiu pirmajame kėlinyje nesibaigė – 40-ąją minutę visišką nokdauną sudavė tas pats K. De Bruyne. Belgas dar vienu juvelyriniu smūgiu pažeme kalė trečią vinį į varžovų karstą.

Kėlinio pabaigoje K. De Bruyne galėjo pasižymėti ir "hat-tricku", tačiau į galingą belgo šūvį fantastiškai reagavo Berndas Leno.

Antrajame kėlinyje komandoms liko išspręsti tik formalumus. Progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau galutinis rezultatas liko 3:0, skelbęs triuškinančią "Man City" pergalę.

"Man City" po sėkmingo pasirodymo Londone nuo antroje vietoje esančio "Leicester" sumažino atsilikimą iki keturių taškų.

"Arsenal", praėjusiame ture iškovojęs pirmąją pergalę po dviejų mėnesių pertraukos, lieka turnyrinės lentelės viduryje – devintoje vietoje.

"Arsenal" 0 - 3 "Man City"
2' [0 - 1] K. De Bruyne
15' [0 - 2] R. Sterling
40' [0 - 3] K. De Bruyne

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Leno; Maitland-Niles, Sokratis, Chambers, Kolasinac; Guendouzi, Torreira; Pepe, Özil, Martinelli; Aubameyang.

"Man City": Ederson; Walker, Fernandinho, Otamendi, Mendy; Gundogan, Rodrigo, Foden; De Bruyne, Gabriel Jesús. Sterling.