Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Fernandinho ir S. Aguero sulauks griežtos FA bausmės


Muštynėmis virtusi "Manchester City" ir Londono "Chelsea" dvikova Pepo Guardiolos treniruojamai komandai kainavo ne tik pergalę, bet ir du žaidėjus.

Pranešama, kad Sergio Aguero sulauks keturių mačų diskvalifikacijos, o Fernandinho - trijų.

S. Aguero griežtos bausmės turėtų sulaukti už tai, nes šį sezoną jau taip pat buvo nubaustas diskvalifikacija už nesportinį elgesį, kai alkūne trenkė "West Ham" gynėjui. Nuo argentiniečio vakar nukentėjo Davidas Luizas.

Tuo tarpu Fernandinho bausmės sulauks už tai, kad po S. Aguero pražangos įsivėlė į susistumdymus ir pradėjo net smaugti Cescą Fabregasą.

Abu futbolininkai negalės "Man City" ekipai padėti svarbiose 17-ojo turo rungtynės, kai komandos lauks susitikimas su Londono "Arsenal".

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (10)

Milstas
2 27 12-04 13:35
Iki vakar dar normaliai galvojau apie Aguero, nu bet po vakar... Profesionalui spirt iš buco į kelio sritį galėtų tik absoliutus degradas, o toks jis ir yra, po to aiškiai stovėjo prišikęs į kelnes. Tokius reiktų diskvalifikuot bent pusmečiui
Rifas
3 28 12-04 12:29
Ačiū šiems dviems nevispročiams, kurie nesugeba deramai mąstyt kai mato, kad jau gavo į skudurus - Arsenalui bus žymiai lengviau atimt dar daugiau taškų iš jų
0 8 12-04 15:10
Jeigu Aguero gaus tik 4 maču baną, tai dar lengvai atsipirks. Būtų pataikęs bent 2cm aukščiau, D. Luiz sezonas būtų baigtas.