Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Fiasko patyrusi Italijos rinktinė lieka be ilgamečių žaidėjų


Italijos rinktinėje laukia rimtos permainos - po fiasko pasaulio čempionato atrankoje krūva nacionalinės komandos legendų traukiasi į užtarnautą poilsį.

Daugeliui Italijos rinktinės futbolininkų rungtynės prieš Švediją buvo paskutinės. Legendiniai "Azzurri" žaidėjai planavo karjeras baigti po pasaulio čempionato Rusijoje, tačiau švedai buvo neįveikiami - italai nesugebėjo per dvejas rungtynes nuginkluoti jų, todėl minimalia persvara bilietą į Rusiją iškovojo skandinavai.

Nesėkmingai susiklosčiusi atranka lėmė tai, kad daugiau Italijos rinktinėje nebeišvysime Gianluigi Buffono, Giorgio Chiellini, Andrea Barzagli ir Daniele De Rossi.

36-erių metų A. Barzagli po rungtynių su ašaromis akyse sakė: "Tai siaubingiausias būdas palikti rinktinę. Tai didžiulis nusivylimas tiek man, tiek visai Italijos futbolo bendruomenei. Nacionalinė komanda vienijo visą šalį".

Tašką rinktinėje padėjo ir didelę pagarbą visame pasaulyje turintis futbolo veteranas G. Buffonas: "Jaučiu didžiulį nusivylimą, kad tokiu būdu tenka atsisveikinti su rinktine. Labai skaudu, kad nepasiekėme to, ko norėjo visa Italija. Tai yra labiausiai dėl ko apgailestauju."

G. Chiellini tiki, kad Italijos rinktinės laukia šviesi ateitis: "Turime daug puikių jaunų žaidėjų, kuriems per artimiausius metus reikia sulaukti tokios pačios meilės, kokią jautėme mes iš sirgalių. Jų laukia ilgas kelias iki to, ką buvome atlikę mes iki šiol."

D. De Rossi taip pat gailėjosi, kad tik tokiu būdu tenka palikti rinktinę: "Tai tamsus momentas mūsų šalies futbolui ir tai kartai, kuri buvo dabartinėje eroje."

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Vaidoshius
14 15 11-14 12:56
Italijoje vis dar pilnu tempu egzistuoja toks dalykas kaip rasizmas, ypač tuo nuskambėjęs yra Ace'o Venturos koriešas, taip pat dinozauras ir prezidentas federacijos lyg, ko pasekoje toks lavonas gavo šitą darbą ir kodėl Super Mario yra ignoruojamas. Šiaip ar taip trenerio tragiškai debiliški sprendimai ir taktikos prie to privedė labiausiai, nėra jokių pasiteisinimų. Sena sudėtis? Pilna yra jaunų takentų, jiems tik reikia leisti lošti, o ne dūchibt kaip Insigne. Žiauru
6 2 11-14 13:23
Per 2 rungtynes neimuse golo tai nafik wk tokia ringtine reikalinga