"Fulham" atėmė taškus iš "Watford" vienuolikės

Šeštadienį po pietų Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 6-asis pirmenybių turas.

Londono "Fulham" savo stadione priėmė "Watford" vienuolikę. "Širšių" pergalingą žygį pristabdė ir "Fulham" futbolininkai - lygiosios rezultatu 1:1.

"Watford" ekipai rungtynės prasidėjo tiesiog idealiai - jau 2-ąją minutę po Willo Hugheso perdavimo Andre Gray'us tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Visgi "Fulham" rodė charakterį visą rungtynių laiką ir 78-ąją minutę galiausiai išplėšė tašką. Puikų perdavimą iš Luciano Vietto gavęs Aleksandras Mitrovičius vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Per likusį laiką tas pats A. Mitrovičius dar spėjo sudrebinti varžovų konstrukciją, tačiau rezultatas liko 1:1.

"Watford" po keturių pergalių iš eilės jau patyrė pralaimėjimą ir šiandien pirmą kartą sužaidė lygiosiomis. "Fulham" išlieka 15-oje vietoje.

"Fulham" 1 - 1 "Watford"
2' [0 - 1] A. Gray
78' [1 - 1] A. Mitrovič