Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Futsal Čempionų lyga: dužusios "Vyčio" viltys ir piniginės baudos


2019-10-09 23:20:32

Jonavoje vykstančiame UEFA salės futbolo Čempionų lygos atrankos turnyre Kauno "Vyčio" komanda pralaimėjo antrąsias rungtynes ir prarado galimybes iškopti į elito etapą.

Pralaimėjimas. Antrą nesėkmę Lietuvos čempionai patyrė žaisdami su "Tyumen" klubu iš Rusijos - 2:4 (0:2). Nors mačo akivaizdžiais favoritais laikyti rusai pirmavo visą laiką, bet "Vytis" sugebėjo jiems mesti iššūkį. Tiesa, pasikartojo pirmųjų rungtynių siužetas - šeimininkams sunkiai sekėsi realizuoti susikurtas progas, tuo metu jų varžovai atakavo kur kas efektyviau. "Vyčiui" įvarčius pelnė Leando (29:15) ir Isaacas (38:25). Nugalėtojų gretose pasižymėjo Bruno Taffy (1:52 ir 10:35), Andrejus Batyrevas (33:29) ir Sergejus Loginovas (37:48).

Citata. "Daug dalykų nepavyko, todėl rezultatas neigiamas. Pirmose rungtynėse jaudulys darė savo, bet antrose įsižaidus tapo lengviau. Tokiame lygyje nesu žaidęs, todėl tai labai didelė patirtis", - sakė 9 įvarčius per 2 rungtynes praleidęs "Vyčio" vartininkas Ernestas Macenis.

Lyderiai. Turnyro Jonavoje lydere tapo "Barca" komanda, laimėjusi abejas rungtynes. Trečiadienį katalonai be didesnio vargo 7:1 (4:0) nukovė Kazachstano klubą "Ayat". Barselonos salės futbolininkai dominavo visas 40 minučių, pasižymėjo išradingomis ir įvairiomis atakomis, kurioms priešnuodžių "Ayat" nerado. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė japonų kilmės brazilas Danielis Shiraishi.

Gynyba. "Barca" Jonavoje pasižymi ir solidžiausia gynyba. Pirmame ture "Tyumen" lyderiai taip ir nepergudravo katalonų vartininko Juanjo, o antrą varžybų dieną pastarojo kolegai Planai Didacai iki "sausainio" pritrūko vos 7 sekundžių. Net ir beviltiškai atsilikdama "Ayat" komanda troško pelnyti garbės įvarį, tad vartininką atkakliai keitė aikštės žaidėju. Savo tikslą kazachai pasiekė ir likus žaisti 7 sekundes (39:33) įvartį įmušė būtent vartininką pakeitęs Antonas Ryndinas, o žiūrovai šį epizodą palydėjo aplodismentais.

Baudos. Futsal Čempionų lygoje UEFA taiko pinigines sankcijas už dažnas šiurkščias pražangas. Pagal varžybų reglamentą, 3 geltonas korteles surinkusiai komandai skiriama 1 tūkst. eurų bauda. Dar 500 eurų "kainuoja" raudona kortelė ir trumpalaikis 2 minučių pašalinimas. Įdomu, kad tokių sankcijų sulauks abi su "Vyčiu" žaidusios komandos - antradienį šį limitą išnaudojo "Ayat", o trečiadienį - "Tyumen".

III turas. Ketvirtadienį turnyre numatyta poilsio diena, o paskutines rungtynes komandos sužais penktadienį. 16.30 val. tarpusavyje varžysis "Vytį" jau įveikusios "Ayat" ir "Tyumen" ekipos. Nuo 19 val. "Vytis" mėgins mesti iššūkį pirmą vietą grupėje jau užsitikrinusiai "Barca" futsal komandai. "Papildomos motyvacijos nereikės. Kiekvieno žaidėjo svajonė išbandyti jėgas su tokia komanda”, - kalbėjo Kauno komandos treneris Luciano Mistura.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes