Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Gattuso: "Mes jau susitaikėme su Higuaino sprendimu"


Gennaro Gattuso prieš šiandien įvyksiančias rungtynes su "Genoa" atskleidė, kad Gonzalo Higuainas jau viena koja yra Londono "Chelsea" klube.

Argentinietis, kuris jau prieš kelias savaites išreiškė norą palikti "Milan", nebuvo įtrauktas į artėjančių rungtynių paraišką. Tai reiškia tik viena – artimiausiomis dienomis jis atsidurs Londone.

"Niekas dar nėra nuspręsta, apie tai turite kalbėti su Leonardo", – į pranešimus, kad G. Higuainas jau sukirto rankomis, atsakė G. Gattuso.

"Turiu būti sąžiningas ir pasakyti, kad šį savaitgalį turėjau prasčiausią treniruotę nuo tada, kada esu klube. Visos kalbos apie jo išvykimą tikrai nėra į naudą jam. Aš kalbėjau su Higuainu ir pasakiau, kad viskas gerai su tuo, kas yra daroma.

Savo komandoje noriu matyti žmones, kurie yra psichologiškai pasirengę žaisti, o Higuainas šiuo metu tam nėra pasiruošęs. Nesu nusivylęs juo, aš suprantu jį, nes pats buvau žaidėjas.

Aš susitaikiau su jo pasirinkimu, kaip tai padariau ir praėjusią vasarą dėl Leonardo Bonucci. Pagarbos jausmas išlieka, tačiau žinoma, jis galėjo mums padėti žymiai daugiau, taip pat kaip ir mes jam. Yra kaip yra.

Šiai komandai dabar reikia nusiraminti ir susikoncentruoti į dalykus, kuriems neskyrėme pakankamai dėmesio anksčiau", - teigė G. Gattuso.

Išvykstantį G. Higuainą Milane turėtų pakeisti šiandien prieš juos dar rungtyniausiantis lenkas Krzysztofas Piatekas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes