Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Gattuso patvirtino, kad G. Higuainas nori palikti "Milan"


2019-01-13 11:18:44 Gonzalo Higuain Serie A A.C. Milan

"Milan" treneris Gennaro Gattuso po pergalingų rungtynių Italijos taurėje patvirtino, kad Gonzalo Higuainas yra išreiškęs norą palikti madų sostinę.

31-erių metų snaiperis vasarą į "Milan" iš "Juventus" atvyko nuomos pagrindais. Klubai buvo sutarę, kad po sezono "rossoneri" už 36 mln. eurų išpirks argentiniečio kontraktą, tačiau šį mėnesį atsirado kitas potencialus pirkėjas – Londono "Chelsea".

Maurizio Sarri ieško pastiprinimo puolime, o G. Higuainas šiuo metu yra vienas iš nedaugelio prieinamų kandidatų.

"Mūsų santykiai su Higuainu yra labai atviri, todėl mes vienas kitam į akis nebijome pasakyti tiesos. Kai žaidėjai priima tam tikrą pasirinkimą (išreiškia norą išvykti – red.), įtikinti jį priešingai yra sudėtinga", - pareiškė G. Gattuso.

"Šiuo metu jis yra "Milan" žaidėjai, tačiau aš nežinau, kas nutiks vėliau. Kaip ir sakiau, vienas kitam esame atviri, todėl noriu, kad jo atsidavimas liktų toks pat.

Negaliu pasakyti, kodėl Higuainas yra nelaimingas, nes kiek matau jį rūbinėje, jis visada būna geros atmosferos dalimi. Turime palaukti ir pažiūrėti, kas nutiks vėliau. Nuo manęs nepriklauso niekas, aš negaliu jo pasikviesti į namus, užrakinti jį kambaryje ir atnešti maisto kas tris valandas", - pridūrė strategas.

G. Higuainas šį sezoną "Milan" gretose per 21 rungtynes įmušė aštuonis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

0 3 01-13 18:21
Vaidoshius:
Ar šita stora kiaulė dar kam nors reikalinga?? Net Rubentuso lažybininkai negailestingai pasidūchinę pakloję €90 limonų už šitą kiaulę pasiliko geriau Mandžukičių :D Aišku Mandžukičius gauna trigubai mažesnę zarplatą ir dar Arrgantnaldo šukšlės sąskaita paprašytas dar ją susimažinti, gal ir tai suveikė, bet iš esmės šita stora parsidavusi kiaulė ko gero net ir Napoliui nebereikalinga.
Nesislapstyk susimatom
Vaidoshius
12 3 01-13 15:31
Ar šita stora kiaulė dar kam nors reikalinga?? Net Rubentuso lažybininkai negailestingai pasidūchinę pakloję €90 limonų už šitą kiaulę pasiliko geriau Mandžukičių Aišku Mandžukičius gauna trigubai mažesnę zarplatą ir dar Arrgantnaldo šukšlės sąskaita paprašytas dar ją susimažinti, gal ir tai suveikė, bet iš esmės šita stora parsidavusi kiaulė ko gero net ir Napoliui nebereikalinga.