Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Higuainas atsiprašė už savo elgesį: "Aš - ne robotas, taip pat turiu emocijas"


2018-11-12 13:46:16 Gonzalo Higuain Serie A A.C. Milan

Gonzalo Higuainui rungtynės prieš savo buvusią komandą nepavyko - puolėjas neįmušė 11 metrų baudinio, o dar galų gale buvo pašalintas iš aikštės.

Sekmadienį įvykusioje Italijos pirmenybių dvikovoje "Milan" namuose rezultatu 0:2 nusileido "Juventus" ekipai. G. Higuainas pirmojo kėlinio pabaigoje galėjo išlyginti rezultatą, bet jo smūgis nuo 11 m. žymos buvo netikslus.

Iš aikštės argentinietis buvo pašalintas 83-ąją minutę, kai teisėjas jam už kalbas ir dideles emocijas parodė dvi geltonas korteles. G. Higuainas po rungtynių atsiprašė komandos ir jos aistruolių, tačiau pabrėžė, kad jam tai buvo emociškai sunkios rungtynės.

"Aš turiu atsiprašyti komandos draugų, trenerio, fanų ir teisėjo, kuris žino, ką aš jam pasakiau. Visgi jis turėtų suprasti, kokioje emocinėje būsenoje tada buvau", - sakė G. Higuainas.

"Aš sureagavau per daug jautriai, to neturėjo nutikti. Kai žaidi prieš buvusį klubą jausmai visada yra skirtingi. Aš prisiimu atsakomybę ir žinau, kad tai daugiau negali pasikartoti. Tuo metu mes atsilikinėjome, o žaidėjai nėra kažkokie robotai. Mes esame žmonės, kurie taip pat turi emocijas.

Aš suklydau, atsiprašiau ir tikiuosi, kad tai daugiau nepasikartos. Esu labai emocinga asmenybė ir žaidėjas. Kartais man tikrai yra sunku sutramdyti savo emocijas. Tikiuosi, kad suprantate, kokioje būsenoje buvau tą rungtynių akimirką", - teigė puolėjas, kuris šią vasarą paprasčiausiai buvo išgrūstas iš "Juventus" klubo.

G. Higuainas, šį sezoną per 13 rungtynių pelnęs septynis įvarčius, turės praleisti vienerias "Serie A" pirmenybių rungtynes.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

Milstas
2 2 11-12 17:22
Na straipnelis "truputį" meluoja. Niekas Higuain neišgrūdo, tiesiog atėjus CR, Higuain automatiškai švietėsi suolas, nes nėra pasaulyje tokio žmogaus, kuris tiesioginėje konkurencinėje kovoje dėl starto nukonkuruotų CR. Kadangi Higuain nenorėjo sėstis, jis perėjo į Milan.
Vaidoshius
11 5 11-12 17:48
Milstas:
Na straipnelis "truputį" meluoja. Niekas Higuain neišgrūdo, tiesiog atėjus CR, Higuain automatiškai švietėsi suolas, nes nėra pasaulyje tokio žmogaus, kuris tiesioginėje konkurencinėje kovoje dėl starto nukonkuruotų CR. Kadangi Higuain nenorėjo sėstis, jis perėjo į Milan.
Ką tu čia kliedi, žopalyze Storai Higuaino kiaulei buvo parodytos durys ir buvo išvarytas kaip niekam nereikalinga šiukšlė Tapinaldo ir tik Tapinaldo inkaro sąskaita. Dar svarbesnė priežastis buvo ta, kad Higuaino kai ir Buffono išėjimas buvo būdas atlaisvinti vietą finansiniam €30 limonų eurų per metus inkarui. Tuo pačiu apsireiškė Bonucci kekšė ir viskas sukrito į savo vietass. Stora kiaulė Higuainas kiekvienam interviu pažymi, kad buvo išvarytas iš komandos, bet vistiek žopalyzai bando išvartyti Penaldo malką O šiaip aišku šiek tiek smagu matyti šitą kiaulę kenčiant, turėtų suprasti kaip jautėsi Napoli fanai, kai jis spjovė jiems į veidus. Būtų tepęs slides į malkinę ar bet kur kitur pasaulyje būtų tapęs klubo legenda vos ne, kad ir praleido vos kelis sezonus, bet šiuo manevru užsitarnavo parsidavusios šiukšlės vardą, kurio ko gero nenusiplaus visą gyvenimą