Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Higuainas: Italijoje futbolas yra gerokai sudėtingesnis nei Ispanijoje


Gonzalo Higuaino ir jo atstovaujamos Turino "Juventus" komandos antradienį laukia rimtas išbandymas - pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikime lauks dvikova su "Barcelona".

Pirmoji akistata įvyks Turine, todėl "senoji senjora" sieks tik teigiamo rezultato. G. Higuainui "Barcelona" yra puikiai pažįstama iš Madrido "Real" laikų, todėl jis neabejoja, kad jų laukia sudėtingos rungtynės.

G. Higuainas pirmiausia prisiminė septynerius metus praleistus Madride: "Į "Real" persikėliau būdamas labai jauno amžiaus - sprendimas buvo labai ryžtingas. Tačiau esu dėkingas "Real" klubui, kuris man suteikė galimybę tobulėti kaip futbolininkui. Praleidau septynerius metus puikiame mieste, nuostabiame klube. Tai buvo neįkainojama patirtis."

"Futbolas Ispanijoje ir Italijoje yra skirtingas. Italijoje vyrauja kietas žaidimas, kai tuo metu Ispanijoje žaidimas yra labai atviras. Rungtynės Italijoje būna gerokai sunkesnės ir čia nedažnai išvysi tokias rezultatyvias dvikovas kaip ten. Taip pat daug darbo čia yra įdedama į gynybą.

"Barcelona" jau parodė koks futbolas yra nenuspėjamas. Paryžiaus "Saint-Germain" po pirmos dvikovos buvo beveik garantuoti patekimu į kitą etapą, tačiau visi matėme kas įvyko. Norime pasiekti gerą rezultatą namuose, kad Barselonoje turėtume pasitikėjimo. Tai yra labai pavojingas varžovas, prieš kurį negalime prarasti dėmesio nei sekundei", - pridūrė G. Higuainas.

Pats 29-erių metų puolėjas šį sezoną "Juventus" gretose per 42 rungtynes pasiekė 27 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes