Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

G. Infantino: "Bendras 2022-ųjų pasaulio čempionatas galėtų grąžinti taiką Artimuosiuose rytuose"


2018-11-22 07:22:07 Pasaulio čempionatas

FIFA prezientas Gianni Infantino tikisi, kad 2022-ųjų Pasaulio čempionatas gali išspręsti vieną opią problemą - pagerinti Artimųjų rytų šalių santykius.

Kalbėdamas žiniasklaidai prezidentas atskleide, kad deda viltis į Kataro ir aplinkinių šalių santykių gerinimą: "Futbolas gali būti įrankis statyti tiltus. 2026-ųjų čempionatą organizuos trys šalys, kurios neturi labai geros tarpusavio politinės padėties. Bet futbolas daro stebuklus.

Žinoma, Kataro ir aplinkinių šalių santykiai yra faktorius, kuris komplikuoja šią situaciją. Tiesa, nors ir situacija nėra pati geriausia, tačiau futbolas daro stebuklus, apie futbolą žmonės kalba vienas su kitu. Futbolo pagalba mes galime nuveikti labai daug. Bet kas gali įvykti futbolo pagalba. Eikime link to žingsnis po žingsnio."

G. Infantino norėtų, kad Kataras organizavimo teisėmis pasidalintų su kitomis valstybėmis, ir išplėstų čempionatą nuo 32 iki 48 komandų. Tokias mintis FIFA prezidentas dėsto jau seniai. Tokie pakeitimai sugeneruotų milžinišką kiekį pinigų FIFA.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

Anbo
0 15 11-22 11:03
Juodo humoro kampelis. Infantino pats netiki tuo ką šneka. Sugrąžins taiką matai į Artimuosius Rytus. Kiek ten darbininkų žuvo statydami Kataro stadionus? Gal Infantino gali jiems gyvybes sugrąžinti?
2 12 11-22 08:41
Jėga, kad kai buvo organizuojamas čempionatas Rusijoje ir atsirado pasisakančių prieš, tai FIFA giedojo, kad nemaišykite futbolo su politika, nes tai nieko bendro..