G. Jesuso įvartis atnešė pergalę "Man City" ekipai

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį buvo sužaistos dar penkerios 27-ojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "King Power" stadione, kur vietos "Leicester City" susitiko su šalies čempionais "Manchester City" futbolininkais. Vėlyvas Gabrielio Jesuso įvartis nulėmė svečių iš Mančesterio pergalę.

"Miestiečiai" dominavo nuo pirmų minučių, tačiau įvarčių pirmoje rungtynių pusėje nebuvo. "Leicester" pirmajame kėlinyje buvo ypač tylus.

Antrajame kėlinyje "Man City" į priekį galėjo įsiveržti jau 62-ąją minutę, tačiau Sergio Aguero nerealizavo 11 m. baudinio.

S. Aguero klaidą po 18 minučių ištaisė būtent jį patį aikštėje pakeitęs Gabrielis Jesusas. Brazilas po tikslaus Riyado Mahrezo perdavimo smeigė pergalingą įvartį į Kaspero Schmeichelio vartus.

Antroje vietoje žygiuojantis "Man City" klubas po pergalės padidino pranašumą prieš "Leicester" iki 7 taškų.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Burnley", "Southampton" bei "Crystal Palace", o "Brighton" ir "Sheffield Utd" išsiskyrė taikiai.

"Leicester" 0 - 1 "Man City"
80' [0 - 1] G. Jesus
62' S. Aguero ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio

"Burnley" 3 - 0 "Bournemouth"
53' [1 - 0] M. Vydra
61' [2 - 0] J. Rodriguez (11 m. baudinys)
87' [3 - 0] D. McNeil

"Crystal Palace" 1 - 0 "Newcastle"
44' [1 - 0] P. van Aanholt
90+5' V. Lazaro ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Sheffield Utd" 1 - 1 "Brighton"
26' [1 - 0] E. Stevens
30' [1 - 1] N. Maupay

"Southampton" 2 - 0 "Aston Villa"
8' [1 - 0] S. Long
90+5' [2 - 0] S. Armstrong