Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Pique: "Dėl Neymaro buvome pasiruošę pakeisti savo kontraktus"


Gerardas Pique patvirtino, kad klube vasarą vyko intensyvios diskusijos dėl Neymaro sugrįžimo.

Vieša paslaptis, kad "Barcelona" siekė susigrąžinti brazilą, kuris pats taip pat buvo išreiškęs norą palikti Paryžiaus "Saint-Germain". Sandoris taip ir neįvyko, nes "Barcos" netenkino paryžiečių sąlygos.

Kalbėdamas "Cadena SER" radijo laidoje G. Pique prasitarė, kad kai kurie žaidėjai buvo pasiruošę pakeisti savo atlyginimų išmokėjimo būdą vien tam, kad klubas išvengtų finansinių problemų, jeigu susigrąžintų Neymarą.

"Mes nesiūlėme savo pinigų", – iškart vasarą pasirodžius gandus paneigė G. Pique.

"Prezidentui pasakėme tik tai, kad galime pakeisti savo kontraktus, nes žinojome, kad yra tam tikrų problemų dėl sąžiningo žaidimo taisyklių (angl. Financial Fair Play – FFP).

Mes sakėme prezidentui, kad vietoj tam tikro metinio atlyginimo, galime tą sumą gauti per dvejus, trejus ar net ketverius metus.

Viskas, ko norėjome, tai padėti klubui išvengti finansinių pažeidimų. Mes, priimdami tokį atlyginimo išmokėjimo būdą, nebūtume pažeidę jokių taisyklių.

Mums nebūtų reikėję susimažinti atlyginimų, tai tiesiog buvo naujos formulės ieškojimas, kurios pagalba galėtume įsigyti Neymarą. Tuomet galvojome, kad tai yra gera idėja, tačiau vėliau atsirado dar kitų problemų", – kalbėjo gynėjas.

Straipsnio įvertinimas: 3 5

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

1 9 10-31 15:39
Debilizmas ...
6 4 10-31 15:09
Tai jei nukeltų išmokėjimus tai kas tada Barsoj žaistų po tų 2-3-4-5 metų? Įsipareigojimai niekur nedingtų tad kai Pique pabaigtų karjerą, tipo jam būtų vienodai, kad kiti gaus keletą metų į priekį mažiau nei kad galėtų gauti vien dėl to, kad Barsa yra įsipareigojusi.. Jaunimas žaistų.
GedBuz
 GedBuz
14 9 10-31 13:34
Tai ne taisyklių pažeidimas, tik taisyklių apėjimas. Tiesiog nesąžininga konkurencija ir tiek.