Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Galimybės grįžti į Madridą nesulaukęs J. Mourinho: "Real" priėmė puikų sprendimą"


2019-03-14 11:41:10 Real Madrid C.F. Jose Mourinho

Jose Mourinho sugrįžimas į Madrido "Real" greitu metu neįvyks – Florentino Perezas nesusigundė šia galimybe ir vietoj portugalo vėl pasirinko Zinedine'ą Zidane'ą.

Šį sezoną viską pralaimėjęs Madrido "Real" klubas pastaruoju metu buvo pradėtas sieti su J. Mourinho. Portugalas savo paskutiniuose interviu taip pat gana pozityviai kalbėjo apie klubą ir tai, kad neatmestų galimybės į jį sugrįžti.

Visgi tai neįvyko – Z. Zidane'as pirmadienį vėl buvo paskirtas "Real" klubo treneriu. Šiuo metu atostogaujantis J. Mourinho nenuliūdo dėl prarastos galimybės ir tik pasidžiaugė, kad prancūzas vėl vadovaus "baltųjų" komandai.

"Manau, kad tai nuostabi naujiena. Zidane'as su šiuo klubu pasiekė fantastiškus dalykus", – "El Chiringuito" žurnalistai sakė J. Mourinho.

"Tai puikios naujienos man, Madridui ir pačiam Zidane'ui. Jam tai bus galimybė įrodyti, koks jis yra geras treneris. Jų laukia visiškai naujas projektas. Manau, kad tai tikrai puiki galimybė", – pridūrė strategas.

J. Mourinho jau prarado vieną darbo vietą, tačiau jis vis dar yra siejamas su tokiais klubais kaip PSG ir Milano "Inter".

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

TomasHalaMadrid
1 14 03-14 11:59
Butent cia Maure as su tavimi sutinku!!!
0 3 03-14 12:29
Tai dabar beliko tik interas maurui, bet zinant kad dar Allegri yra be darbo nuo kito sezono, Tai maurui nelabai kas svieciasi, nebent dar PSG atleis tuchely :-D
1 3 03-14 13:32
Tai gali imt nauja isuki ir lekt i vokietija Bayernas manau atsisveikins su treneriu po sezono jeigu nelaimes bundes lygos