Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Geriausias "EURO 2016" žaidėjas - A. Griezmannas


Šiandien paaiškėjo, kas pripažintas naudingiausiu Europos čempionato žaidėju. Tai - šeimininkų atstovas Antoine'as Griezmannas.

25-erių metų puolėjas geriausiu tapo nepaisant to, jog Prancūzijos rinktinė finale nusileido Portugalijai.

Būtent Madrido "Atletico" narys sulaukė daugiausiai simpatijų iš specialios UEFA sudarytos komisijos, į kurią įėjo tokie treneriai kaip Seras Alexas Fergusonas bei Davidas Moyesas.

Kartu su šiuo apdovanojimu Griezmannas laimėjo ir auksinį batelį, nes su šešiais įvarčiais buvo nepralenkiamas rezultatyviausių futbolininkų sąraše.

Visgi, finale pasižymėti jam nepavyko.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (26)

Vaidoshius
3 4 07-12 06:59
Malmonaldo Kažkam Hario malafas per smarkiai per smegenis kirto Savo komandoj iš gailesčio 3-4 žaidėjas, čia apsimyžę frontai nori, kad geriausiu išrinktu Dar dauniškesni kur su Messi ir Copa America kur Messi kiekvienose rungtynėse geriausias pagal beveik visus statistikos rodiklius, kai Penaldo vienintelis rodiklis pagal kurį jis išsiskiria yra smūgių skaičius - dvigubai daugiau negu antras daugiausiai smūgių atlikęs žaidėjęs
Vaidoshius
3 1 07-12 07:13
Malmonaldo reikia džiaugtis, kad savo reklaminės kampanijos dėka Bale buvo išmestas kaip šuo vietoj jo Euro 2016 konandoj
14 7 07-11 20:43
Ns va praejusiais metais Copa America mvp gavo toks Messi puolejas is pralosusios komandos su 1 yvarciu is pendelio gal kas zinote kas tenai komisija sudare?
MettaworIdpeace
15 2 07-11 22:08
WTF??? Geriausias turejo but is nugaletoju komandos! SAkot Ronaldo stats prasti? Blusa pries du metus su dviem ivarciais ir antra vieta su Argentina tapo MVP.