Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Geriausiu Afrikos futbolininku išrinktas Y. Toure


"Manchester City" saugas Yaya Toure nugalėjo balsavime, kuriame buvo renkamas geriausias 2015-ųjų metų Afrikos futbolininkas.

Jis tapo vos trečiuoju žaidėju, tokio pripažinimu sulaukusiu dukart - anksčiau tokia garbė teko nigeriečiams Nwankwo Kanu bei Jay-Jay Okocha. 

Sirgalių vykdomuose rinkimuose Toure prieš tai triumfavo 2013-aisiais metais, o pernai geriausiu žemyno futbolininko galėjo vadintis Yacine'as Brahimi.

Šįkart 32-ejų metų Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys aplenkė įspūdingą formą demonstruojantį snaiperį Pierre'ą-Emericką Aubameyangą iš Gabono, senegalietį Sadio Mane, Andre Ayew iš Ganos bei jau minėtą praėjusių metų laureatą iš Alžyro.

Verta paminėti, kad į antrąjį apdovanojimą pretendavo ir Ayew - "Swansea City" narys buvo išrinktas geriausiu 2011-aisiais. Tuo tarpu Aubameyangas tarp penkių nominantų pateko trečią kartą, o Mane tai buvo pirmoji nominacija.

"Aš tuo labai didžiuojuosi. Sulaukti tokio sirgalių pripažinimo yra neįtikėtina", - BBC Sport pasakojo Toure.

"Taip pat noriu išreikšti pagarbą kitiems nominantams. Afrikos futbolas auga bei tobulėja ir šiuo metu mes turime fantastiškų jaunų žaidėjų."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (5)

Dallius
0 4 12-12 16:12
Dipsis_Champ4on_1894:
:D Kūrva debilas žiaurus. Tu pažėk kokius Yaya golus mušdavo/muša, kokie jo skillai su kamuoliu, koks aikštės matymas ir visa tai būnant tokios futbolui netinkančios fiziologijos. Parodyk man kur Pirlo pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo, kur Marchisio pusę aikštės praeidavo ir įmušdavo. Čia tokie Marčisio net nučiulpt neverti Yayai. Alonso :D. Jis tik pasus dalint moka. Aš kalbu apie absoliučiai COMPLETE CENTRO SAUGĄ, KURIS GALI VISKĄ AIKŠTĖJE, YAYA BŪTENT TOKS IR YRA. Čia blet net neverta gaišt laiko su tokiu šliundra kaip tu. Įsikalk į galvą, parašysiu didžiosiomis raidėmis. PIRLO, ALONSO AR DAR KOKS KITAS, JIE TURI TIK PO VIENĄ/DVI SAVYBES YPATINGAS, YAYA TURI VISAS TAS SAVYBES, KAS IR PADARO JĮ COMPLETE PACKAGE. Vienintelis Pogba yra augantis Yaya veidrodis, bet jam dar tobulėti. Pažiūrėk video prieš šūdus rašydamas, kurį numečiau.
proto ubagelis, ko ce sukauji kaip skerdziamas? kiekvienas turi savo nuomone, maziau ce tokiais epitetais metykis
Fuhreris
0 1 12-12 16:55
..:
tu totalus debilas
Panasiu savybiu turejo, bet nei viena is ju nebuvo isvystita taip, kaip tavo "lyginamuju".
2 2 12-12 17:21
Dallius:
proto ubagelis, ko ce sukauji kaip skerdziamas? kiekvienas turi savo nuomone, maziau ce tokiais epitetais metykis
Spuoge, trinkis galvą į sniegą greičiau, neprakaitavęs čia Zaglushke tu jobnutas, tie jo prasiveržimai nepadaro jo išskirtiniu. Fabregasas, Iniesta tipo prasiveržt negali nuo vidurio? Atidaryk laisvą erdvę, palik priešais mažesnį ir individualiai silpnesnį žmogų - galutinis rezultatas aiškus. Gandone, aš tau dar kartą paaiškinsiu, neišpisi tu man proto su savo blevyzgom.
Dallius
4 1 12-12 16:13
skirta fergie