G.Martusciello: "M.Sarri liko labai patenkintas pergale"

Turino "Juventus" ekipa pergalingai pradėjo "Serie A" pirmenybes, išvykoje 1:0 nugalėjusi "Parma" klubą.

Futbolo sirgaliai šalia svečių atsarginių žaidėjų suolelio išvydo gana neįprastą vaizdą - pagrindinį trenerį Maurizio Sarri, kurį užklupo plaučių uždegimas, pavadavo Giovanni Martusciello.

Po rungtynių asistentas kalbėjo:

"Šiandien kalbėjau su Sarri daugybę kartų ryte. Žinoma, jam sunku likti nuošalyje ir Maurizio norėjo žinoti viską, kas vyksta ekipoje.

Šnekėjome ir prieš rungtynes, mačo pertraukos metu ir susitikimui jau pasibaigus. Sarri buvo labai patenkintas rezultatu, tačiau ir šiek tiek susierzinęs. nes jis yra idealistas."

"Pirmąjį kėlinį jis įvertino gerai, o antrąjį - puikiai, atsižvelgiant, kaip komanda susidorojo su problemomis jai sunkiais momentais."