Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

H. Lozano atvyko į Italiją užbaigti perėjimo į "Napoli"


2019-08-20 20:18:51 Serie A PSV Eindhoven S.S.C. Napoli

"Napoli" gretose nuo šio sezono rungtyniaus vienas talentingiausių Meksikos futbolininkų Hirvingas Lozano.

Ilgą laiką su Italijos ekipa sietas 24-erių metų futbolininkas jau atvyko į Romą, iš kurios pasuks tiesiai į Neapolį. "CalcioNapoli24" informuoja, kad meksikietis trečiadienį pereis medicininį patikrinimą ir padės parašą ant ilgalaikės sutarties.

Teigiama, kad už vidurio ir krašto puolėjo pozicijoje rungtyniauti galintį žaidėją "Napoli" sumokės 38 mln. eurų. Priklausomai nuo meksikiečio pasirodymų, suma gali išaugti dar keturiais milijonais daugiau.

H. Lozano į Europą atvyko 2017 metais, kai jį iš "Pachuca" išpirko Einhoveno PSV klubas. Šios komandose gretose puolėjas iš viso sužaidė 79 rungtynes ir įmušė 40 įvarčių.

Su šiuo sandoriu "Napoli" turėtų nutraukti susidomėjimą Mauro Icardi ir Jamesu Rodrigueza, tiesa, pastarąjį vis dar norėtų pasikviesti, jeigu Madrido "Real" iš pradžių jį sutiktų paskolinti.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

Vaidoshius
26 8 08-20 22:47
Merdėjančioj pensininkų ir atbrosų lygoj tik Rubentuso lažybininkai yra top klubas, bet Tapinado malka baigia sunaikinti visą jų dešimtmečio darbą, chujoviausi rezultatai per daugelį metų, tai greitu metu jeigu Rubentuso makleriai neatkabins šito inkaro, taip pat praras top klubo vardą. Kas dėl Lozano praėjusį sezoną jo progresas sustojo vietoje. Po solidaus 17/18 sezono ir puikaus WC šūdgandžiai jį siejo su top klubais, bet po to staiga dingo visi gandai apie top klubus, dar keletą mėnesių gydėsi traumą.