Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Į "Inter" išvykti norintis R. Lukaku praleido "Man Utd" treniruotę


"Manchester United" savo pasiruošimą artėjančiam sezonui tęsia Australijoje, kur su komanda išvyko ir puolėjas Romelu Lukaku, kuris jau kurį laiką siejamas su persikėlimu į Milano "Inter".

Nors "Man Utd" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras nori išlaikyti 26-erių belgą savo gretose, panašu, kad pats futbolininkas yra pasiruošęs persikelti į italiją.

ESPN skelbia, jog puolėjas pakartotinai išreiškė norą palikti "Man Utd" bei ketvirtadienį ryte nedalyvavo bendroje komandos treniruotėje, o laiką leido mindamas dviratį treniruoklių salėje kartu su Anthony Martialiu.

Naujasis "Inter" strategas Antonio Conte jau ne kartą išreiškė susižavėjimą Belgijos rinktinės puolėju, o pats R. Lukaku italą neseniai pavadino geriausiu treneriu pasaulyje.

Pasak pranešimų, "Inter" nori dviem metams išsinuomoti "Man Utd" puolėją bei įsipareigoti jį įsigyti pasibaigus šiam terminui.

Straipsnio įvertinimas: 5 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (10)

Bianco
 Bianco
5 25 07-11 19:10
Dar vienas... tuoj komanda is tokiu protestuotoju galima bus sudaryt
0 3 07-12 11:01
čia ne Neymaro istorija, klubas leido Lukaku neiti į treniruotę, nes Manchesteryje tuo metu vyko derybos, Lukaku turbūt prisijungė prie pokalbio iš Australijos. Lukaku šį sezoną atvyko į pre-season ankščiau laiko, atrodo puikiai fiziškai pasiruošęs ir yra tikras profesionalas, nėra čia ko lygint su Neymaro tipo šiukšlėm..
Pizdukas
1 3 07-12 07:17
Telemundo presenta... sis perejimu langas turbut idomiausia muilo opera ever
Gaucho
0 0 07-12 07:56
Galėtų susitarti bent nuoma metam, o po to pirkti ar ne. Interui labai geras sprendimas būtų susimainyti su Icardi kuris yra neaiškus niekad. Lukaku turėtų Italijoje atsigauti
15 11 07-11 18:30
uz mesi geresnis