Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į Kiniją sparnus keliantis G. Bale'as taps geriausiai pasaulyje apmokamu futbolininku


2019-07-22 15:42:57 Gareth Bale Real Madrid C.F.

Garethas Bale'as nusprendė daugiau nebesiekti karjeros aukštumų ir užsitikrinti šviesią ateitį.

"La Sexta", kuri ir pranešė apie tai, kad 30-metis futbolininkas derasi su Kinijos klubais, skelbia, kad vos tik padėjęs parašą ant sutarties su kinais G. Bale'as taps geriausiai pasaulyje apmokamu futbolininku.

Teigiama, kad Velso rinktinės žvaigždei bus mokamas įspūdingas 1 mln. eurų savaitinis atlyginimas. Per metus jis į savo kišenę iš viso susikraus net 52 mln. eurų.

Madrido "Real" komandoje G. Bale'as uždirbo apie 15 mln. eurų per sezoną, todėl Kinijoje galės pasidžiaugti daugiau nei trigubai didesniu atlyginimu.

Jam tokius pinigus yra pasiruošęs mokėti "Jiansu Suning" klubas, kuris futbolininką jau pradėjo sekti ir socialiniame "Instagram" tinkle.

Jeigu derybose neįvyks nieko netikėto, Madrido "Real" apie G. Bale'o išvykimą praneš per artimiausias dvi dienas. Manoma, kad Ispanijos klubas futbolininkui leis išvykti nemokamai, nes paprasčiausiai nori atsisakyti atlyginimų naštos.

Europoje į jį klubai nesitaiko būtent dėl atlyginimo.

Straipsnio įvertinimas: 19 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (10)

8 63 07-22 16:00
Dėl disciplinos ir požiūrio i sportininko karjera galima pasiginčyti, bet tai, kaip butent bale zaide svarbiausiais ucl momentais ir svarbiausiuose etapuose visi labai greit pamirsta
Tiesto
 Tiesto
2 39 07-22 19:40
Tikrai nepelnytai Zizou su visu Realu uždūchino Bale. Kad ir koks traumų maišas bebūtų, Bale tikrai nebuvo f***. OK, tau gali nepatikti žaidėjas, bet taip viešai grūsti žmogų iš klubo kaip tai daro Zidanas tirkai yra ne solidu. Ypač kai pats žaidėjas adekvačiai ir profesionaliai elgiasi, nevaro ir nekritikuoja klubo, nors tikrai galėtų. Kas daugiau Bale belieka, tik pasiimti tuos milijonus ir ramiai baigti karjerą.
2 18 07-22 19:00
Cia yra darbas, o sis vyrukas jau turi trofeju, todel susirinks velniskus pinigus, ir bus laimyngas. Galit varyt ant jo ir pns, bet cia pirmoj eilej yra biznis, ne is tu zmoniu jis jog "aj zaisiu vos ne uz aciu bet ucl komandoje" Siaip ner ko pykt ir varyt, pats real kaltas del sios situacijos, nereikejo maudyt tokiose piniguose, tai nebut aptynges. Neliko jokios motyvacijos, saibu yra, trofeju yra. Beliko isspaust maksimuma, ka ir gavo.
0 11 07-22 21:51
Perez 0 - 1 mln Bale
Waj
Waj
12 21 07-22 15:57
Buvo vienas megstamiausiu zaideju. Manau,kad galejo dar parodyt savo lygi kokiam Europos klube, bet pasirinko pinigus. Jau i Europa zaisti nelabai gris. Bet reikia manyt, kad pats zino kokios formos ir bukles yra ir Kinija galbut jam geras variantas bunant jau 30-ties. Na, gaila vistiek kazkaip