Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į "Man Utd" ekipą nusitaikė beprotiškai turtingas arabas


2018-10-21 13:13:03 Premier League Manchester United FC

Pastaraisiais sezonais savojo žaidimo nerandančią "Man Utd" komandą pasiryžo prikelti itin turtingas arabas.

"Mirror" informuoja, jog 850 milijardų svarų sterlingų vertės turtą turintis Saudo Arabijos princas Mohammades bin Salmanas ruošiasi dabartiniams "raudonųjų velnių" savininkams pateikti neatremiamą 4 milijardų svarų sterlingų vertės pasiūlymą.

Teigiama, jog arabo su Glazerių šeimos atstovais Joeliu bei Avramu susitikimas Artimuosiuose Rytuose įvyks artimiausiomis savaitėmis.

Tiesa, sandorį galėjo sužlugdyti S.Arabijoje ir Turkijoje nuskambėjęs skandalas dėl žurnalisto nužudymo, bet, anot spaudos, princas neketina atšaukti savo kėslų.

2005 metais "Man Utd" įsigijusi Glazerių šeima uždirbtų net 2,2 mlrd. svarų sterlingų, jei bus pasiektas susitarimas.

Straipsnio įvertinimas: 7 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
11
9 42 10-21 13:39
nuotraukoja mauras kakoja ant chelsio logo
kubilius
10 37 10-21 13:37
reiketu skirti valstybiniu lesu ir nusipirkti mums Man Utd. Perkeltume i busima seskines stadiona, i kiekvienas rungtynes atvyktu tukstanciai fanu is viso pasaulio.Gautusi milziniska nauda turizmo atveju.Paglvokit,Vilniaus "Manchester United"!
I.P
3 24 10-21 15:22
Praeitoj savaitej buvo 1.5 trln,sia tik 850 mlrd,o turtingiausias žmogus vis dar turi vos 110mlrd....
Dvds
2 13 10-21 16:38
luf:
tai kad MAN UTD savininkai Glazeriai ne ka biednesni nei tie oligarchai ir seichai. visi milijardieriai. taip kad nematau skirtumo tarp oligarcho milijardieriaus, arabu milijardieriaus ir milijardieriu Glazeriu.
Kad ne ka biednesni tai taip, bet cia ne tame esme. O tame, kad pats Man UTD klubas nuo senu laiku generuoja pajamas, o nera seriamas seichu.
Dvds
22 32 10-21 14:13
DeividaCFCs:
Bet tai koks paradoksas būtų jei taip ir įvyktų, anksčiau manures fanai ant Chelsea stumdavo dėl autobuso, viskas atsisuko ir dabar patys autobuse, lygiai taip pat ant Man city fanų dėl arabų pinigų važiuodavo, tai panašu, kad ir dėl šito teks burnas uždaryt. :D
Tiks skirtumas tas, kad Man UTD niekad nereikejo turtingo oligarcho ar arabu princo, kad galetu taskytis saibomis ir tapti konkurencingu klubu, priesingai nei chelsea 2003 ir man city 2008