Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Rakitičius: "Arsenal" - viena geriausių pasaulio komandų istorijoje


27-erių metų "Barcelona" saugas Ivanas Rakitičius prieš susitikimą su Londono "Arsenal" negailėjo pagyrų būsimiems varžovams.

Šiandien 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku "Emirates" stadione įvyks daug dėmesio sulauksianti dvikova tarp "Arsenal" ir "Barcelona" klubų. Šioje poroje neabejotinais favoritais yra laikomi katalonai, tačiau Kroatijos rinktinės saugas neskuba nurašyti "kanonierių".

"Nėra reikalo kalbėti apie favoritus. "Arsenal" yra viena geriausių pasaulio komandų istorijoje, todėl kovos lygiai taip pat, kaip ir mes", - spaudos konferencijoje sakė I. Rakitičius. - Mes gerbiame "Arsenal", tačiau darysime viską, kad pasiektume ketvirtfinalį.

"Žinome jų žaidimo stilių ir žaidėjus. Jaučiame pasitikėjimą savimi, nes esame tikrai geroje sportinėje formoje. Darysime viską, kad laimėtume, bet lengva nebus, nes "Arsenal" žais savo gerbėjų akivaizdoje. Privalome žaisti gerai ir pasiekti gerą rezultatą", - užbaigė kroatas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (8)

Mindinho
0 3 02-23 12:48
:
Ne tau gi, sakau. EF pjauna su atsakymais.
GraciesXavi
0 1 02-23 17:57
Barca:
lysk tu barsuke apsimeteli malakasose atgal i mokyklos suola :D Tu gal geriau nedaryk gedos barcai . Arsenal tai tik treniruociu baze . Tik tiek siandien suvyniosim juos i subine gerai kad i camp now nebenoretu vaziuot :) va tokia teisybe . I sikna nereik lyst niekam . Reik sakyt tiesiai sviesiai . Mums nelygis varzytis su arsenal
Tu rimtai toks bukas ar tik apsimeti? cia kalba nei biski nejo apie sitas rungtynes jeigu ka...
GraciesXavi
1 1 02-23 17:28
hateriai verkia kad arba jisai nusisneka arba pasake kas ir taip visiems akivaizdu. Jis tik atsakinejo i jam uzduodamus klausimus. O tie kas nesutinka kad Arsenalas viena geriausiu pasaulio komandu istorijoje, tai sesiolikto gimtadienio proga pasiziurekit ju trofeju kolekcija )
GraciesXavi
1 1 02-23 17:24
The Aristocrat:
tai, kad nelabai tas pats ... :D
Jus debilai esat rimtai... Taigi ne Rakiticius rase sita straipsni, jis tik atsakinejo i jam uzduodamus klausimus...
Mindinho
1 0 02-23 14:49
Išvada: algirdėlis ir barcelonos faniūkštis debiliukai.