Visos rungtynės
Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Rakitičius: parduoti Neymarą buvo prastas sprendimas


Ivanas Rakitičius tikina, jog "Barcelona" sprendimas Neymarą išleisti į "Paris Saint-Germain" ekipą nebuvo geras.

Ispanijos vicečempionai buvo įsprausti į kampą, kai prancūzai pateikė brazilo sutartyje nurodytus rekordinius 222 mln. eurų siekiantį pasiūlymą.

Nepaisant to, jog "Barca" nelabai turėjo kitų pasirinkimų, nes išvykti siekė ir pats 25-erių metų snaiperis, Rakitičiui tokia įvykių baigtis nepatiko.

"Asmeniškai man buvo labai sunku ne tik dėl to, kad jis yra vienas geriausių žaidėjų. Man jis taip pat yra puiki asmenybė", - kroatas pasakojo BBC World Service.

"Jis buvo tikrai svarbus mūsų persirengimo kambariui ir buvo vienas šauniausių vaikinų, kuriuos pažįstu futbole."

"Taigi, mano akimis, tai buvo tikrai prastas sprendimas, nes aš norėčiau turėti jį komandoje."

Neymaras "Barcelona" gretose praleido ketverius metus, per kuriuos sužaidė 186 mačus bei įmušė 105 įvarčius. Jo pakeisti jau atvyko Dortmundo "Borussia" talentas Ousmane Dembele.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
L3
3 30 09-22 09:50
Taip bet parduoti rakiticiu butu geras sprendimas
Facepalm
0 13 09-22 12:51
arDexZ:
Neymaras norejo iseit isejo ir as puikiai ji suprantu jei tu daugiau nei geras ar noretum but komandoje kuri jau turi savo veida ir ta, kuris bus svarbiausias jei komanda skins titulus ir tik bezdziones gali sakyti isdavikas neymaras ir panasiai, kai jus iseinat is savo darbovietes i kita del galimai didesniu galimybiu ir atlyginimo jus irgi visi vadina isdavikais? Kam reikejo tas suprato, o vaidoshiau smuk i sona, nes komentaru tavo neskaitau ir iskart minusa uzdedu
Bl jus rimtai tokie durni? Siaip tai Vaidoshius teisybe pasake. Taigi yra ispirkos suma, PSG sumokejo, o toliau jau zaidejo sprendimas palikti/nepalikti komanda. Jei Neymaras butu nenorejes palikti Barcos, tai ir nebutu isejes. Prie ko cia Barcos sprendimas neparduoti Neymaro?
Vaidoshius
11 24 09-22 10:25
Raketičius tik patvirtina, kad futbolistai nėra pačios protingiausios būtybės Wastemaro niekas nepardavė, jis išėjo savo noru, Barca galėjo tik užuostyt šiuo atveju. Bet kaip kol kas rodo rezultatai Barcai tas išėjo į nerealiai didelį pliusą. Pažiūrėsim kokie rezultatai bus antroj sezono pusėj, kai Messi pradės jausti nuovargį, tada bus galima padaryti išvadas ar Wastemaro truks, ar Dembele/Deulofeu kuo puikiausiai kompensuos Wastemaro netektį savo darbu gynyboje šiek tiek silpnesnio puolimo sąskaita. O Raketičiui jau padai svyla, FC Vilnius totaliai daužo visus iš eilės
hahamadrid
3 10 09-22 10:02
paulinho>rakitic
m
1 7 09-22 12:53
As manau kaip tik i nauda neymaro pardavimas ,nes kamuolio nepralaiko it r t.t