Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į vadovybę pirštais badęs A. Conte: "Pasiekėme savo ribą"


Antonio Conte po apmaudžiai išleistos pergalės Dortmunde išliejo pyktį ant vadovybės, kuri, pasak stratego, buvo įspėta dar vasaros žaidėjų perėjimų lange.

Italo diriguojama Milano "Inter" komanda antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje patyrė antrąją nesėkmę. "Inter" mače su Dortmundo "Borussia" turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau BVB antrajame kėlinyje pasiekė net tris įvarčius ir triumfavo rezultatu 3:2.

Po šios nesėkmės "Inter" kaip reikiant sukomplikavo savo šansus žengti į atkrintamąsias.

"Didelės klaidos buvo padarytos dar prieš sezono pradžią", – "Sky Sport" kalbintas atsakė A. Conte. – Aš jau pavargau apie tai kalbėti".

"Man nerūpi tai, kas atsitiks sausį ar vasarį. Mes turėjome susiplanuoti savo sezoną žymiai geriau. Jau įrodėme, kad būdami optimalios formos galime pridaryti problemų bet kuriai komandai, tačiau dauguma žaidėjų žaidžia be poilsio. Aš tai kartoju visada ir iš tiesų esu nuo to pavargęs, tačiau antrajame kėlinyje galėjome tai įsitikinti.

Dabar turime dirbti kartu, nes didelės klaidos jau buvo padarytos. Mes negalime kiekvieną kartą žaisti "Serie A" ir Čempionų lygoje bandydami iš savęs išspausti visišką maksimumą.

Aš tikrai esu įniršęs, nes žinau, kad galime padaryti daugiau. Dabar esame pasiekę savo ribą", – tęsė A. Conte.

Paprašytas pakomentuoti tai, kas įvyko antrajame kėlinyje, strategas pridūrė: "Negaliu to padaryti, nes yra labai daug pasiteisinimų ir aš daugiau nebenoriu apie juos kalbėti.

Aš tik tikiuosi, kad tokios rungtynės parodys dalykus, kuriuos mes pagaliau suprasime. Vaikinai atiduoda visa save ir aš galiu jiems tik padėkoti už tai, ką padarė per šį laikotarpį. Jie nebegali duoti daugiau.

Mane tai siutina, kaip, tikiuosi, šis pralaimėjimas siutina ir mano žaidėjus. Mes nebegalime atlikti didesnio darbo. Pavargau apie tai kalbėti, todėl tikiuosi, kad čia ateis klubo direktoriai ir viską jums pasakys vietoj manęs."

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (20)

deivis138
2 15 11-06 14:19
Vaidoshius:
Skystakiaušis lažybininkas savo stiliuj :D kaip ir fosilija Vertėjas ir Arrogantnaldo šiukšlė, pastoviai bado pirštus į kitus ir ieško atmaskių. Vakarų fronte nieko naujo :D
Tavo fronte irgi nieko naujo, ŠŪDŲ MALIKE, VĖMALŲ SKLEIDĖJAU
CaptainAmerica
0 11 11-06 16:38
Vaidoshius:
Nu šiukšlės kad duoda vaizdų tai net kraupu :D :D KOKS DAR PENALDO RĄSTO NEKENTIMAS *** .IAT?? Parašau FAKTUS juodu ant balto, nekentimas. Tai gal man triochlinti pradėt, kad geriau jaustumėtės ar kaip :D
EF.lt administracija KODĖL šitas ligonis vis dar nebanintas? Ar čia vienas iš adminu sito portalo?
Vaidoshius
16 1 11-06 15:12
Nu šiukšlės kad duoda vaizdų tai net kraupu KOKS DAR PENALDO RĄSTO NEKENTIMAS *** .IAT?? Parašau FAKTUS juodu ant balto, nekentimas. Tai gal man triochlinti pradėt, kad geriau jaustumėtės ar kaip
Vaidoshius
47 13 11-06 12:35
Skystakiaušis lažybininkas savo stiliuj kaip ir fosilija Vertėjas ir Arrogantnaldo šiukšlė, pastoviai bado pirštus į kitus ir ieško atmaskių. Vakarų fronte nieko naujo