Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Įdomumai Milane: Iš M. Icardi atimtas kapitono raištis (papildyta)


Su Milano "Inter" dėl naujo kontrakto niekaip nesutariantis Mauro Icardi sulaukė savotiškos bausmės – iš jo buvo atimtas kapitono raištis.

Madų sostinės klubas išplatino trumpą pranešimą, kuriame paskelbė, kad nuo šiol komandos kapitono pareigas perima patyręs vartininkas Samiras Handanovičius.

Toks "Inter" sprendimas turėtų dar labiau paaštrinti kalbas dėl M. Icardi išvykimo.

Žinoma, kad futbolininko žmona Wanda Nara jau ilgą laiką derasi su "Inter", tačiau derybos niekaip nesibaigia, nes "Inter" nenori pakelti atlyginimo.

M. Icardi sutartyje vis dar galioja 110 mln. eurų išpirka, kuria greičiausiai bus galima pasinaudoti ir kitą vasarą.

25-erių metų puolėjas, Milane rungtyniaujantis nuo 2013 metų, šį sezoną per 26 susitikimus pelnė 15 įvarčių.

 


Pranešus apie naują kapitoną, Milano "Inter" klubo paskelbtame žaidėjų sąraše, vykstančių į Vieną ruoštis Europos lygos rungtynėms, Mauro Icardi pavardės jame nebuvo. Tai sukėlė dar didesnes abejones dėl tolimesnės jo ateities.

 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (12)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

2 14 02-13 14:43
Ciuju PSG arba city sekanti icardi komada arba Chelsea
CaptainAmerica
3 10 02-13 19:15
Vaidoshius:
Šiukšlė yra šiukšlė. Tiesiog sveiku protu nesuvokiama kokiu pridurku reikia būti, kad tokią moralinę atmatą skirti komandos kapitonu :D :D :D Tik tokia purvina skylė kaip $hintero merdos ir galėjo tokį id.iotą kapitonu paskirti :D Nieko nuostabaus, kad komanda metai iš metai muša dugnus. Jis yra Pederestnalo stiliaus atmata griaunanti atmosferą komandoje, niekas tokių nemėgsta.
Cia taves niekas nemegsta atmata.
 Bianco
13 0 02-13 17:56
Galetu eiti i Reala vietoj Bale, su Benzu geras tandemas butu. Arba i Barca vietoj Suarez. O realiai tai koks skirtumas, nors i Velez Sarsfield, sudas tas Interas vistiek
Vaidoshius
31 3 02-13 17:54
Šiukšlė yra šiukšlė. Tiesiog sveiku protu nesuvokiama kokiu pridurku reikia būti, kad tokią moralinę atmatą skirti komandos kapitonu Tik tokia purvina skylė kaip $hintero merdos ir galėjo tokį id.iotą kapitonu paskirti Nieko nuostabaus, kad komanda metai iš metai muša dugnus. Jis yra Pederestnalo stiliaus atmata griaunanti atmosferą komandoje, niekas tokių nemėgsta.