Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I.Gazidis: "Milan" turi pinigų, tačiau negalime pažeisti FFP taisyklių


2020-02-22 12:44:51 Serie A A.C. Milan

"Milan" ekipos vadovas Ivanas Gazidis teigia, jog komandos fanams reikės apsišarvuoti kantrybe, laukiant geresnių rezultatų.

Leidiniui "La Gazzetta dello sport" kalbėjęs vadlininkas minėjo, jog ekipa baiminasi galimų UEFA sankcijų.

"Mes visi turime tokią pačią viziją - modernus klubas, žaidžiantis aukščiausiu lygiu tiek Italijoje, tiek Europoje, viename puikiausių stadionų visame pasaulyje ir demonstruojantis aiškią filosofiją, kaip pasiekti sėkmę aikštėje.

"Eliott" bendrovės investijos - vienos didžiausioje planetoje, tačiau turime būti atsargūs, kad nepažeistume FFP taisyklių, ypatingai, kai matome, kas vyksta šiomis dienomis.

Nenorime vėl būti pašalinti iš Europos turnyrų, taigi, reikės atlikti žingsnį po žingsnio, net ir su neišvengiamomis klaidomis mūsų kelyje", - sakė I.Gazidis.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

3 17 02-22 14:16
Man idomu kada sheihu atmatos psg gaus FFP bana
euras
 euras
0 6 02-22 21:14
Nu ir gerai, va pepas atejo i city nusipirko 20+ zaideju per pora sezonu ir dabar ismesti is cempionu lygos. Geriau pasidaryti plana i ateiti tarkim 5 metus, ir siekti savo tikslo pazingsniui.
1 5 02-22 16:24
Su algom Milan, manau, dabar tikrai nepersistengia, taip kad čia tik eilinis vadovo pasiteisinimas, kad nereiktų leisti dar didesnių babkių.