Ispanijoje – sensacinga "Huesca" ekipos pergalė mače su "Sevilla"

Ispanijoje šeštadienį prieš "El Clasico" mušį buvo sužaistos trejos "La Liga" pirmenybių 26-ojo turo rungtynės.

Įspūdinga kova įvyko tarp "Huesca" ir "Sevilla" komandų. Dėl patekimo į Čempionų lyga kovojanti andalūzų ekipa per pridėtą teisėjo laiką patyrė nokautą – šeimininkai išplėšė sensacingą pergalę.

Lygos autsaiderius į priekį 7-ąją minutę išvedė Juanpi, tačiau 84-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Wissamas Ben Yedderis.

Pridėto laiko metu "Sevilla" buvo įmušusi antrąjį įvartį, tačiau jis po VAR peržiūros buvo anuliuotas. "Huesca", išvengusi varžovų pergalingo įvarčio, pati po septynių minučių įmušė antrąjį įvartį ir sensacingai iškovojo tris taškus.

"Sevilla" po penktą kartą iš eilės prarastų taškų krenta į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" rezultatu 3:1 įveikė "Real Valladolid". Vieną iš įvarčių įmušė katalonų naujokas Wu Lei, kuris įsirašė į "La Liga" istoriją – tapo pirmuoju kinu, pasižymėjusiu šiose pirmenybėse.

Dar kita akistata baigėsi sunkia "Deportivo Alaves" pergale prieš "Villarreal".

"Huesca" 2 - 1 "Sevilla"
7' [1 - 0] Juanpi
84' [1 - 1] W. Ben Yedder (11 m. baudinys)
90+8' [2 - 1] E. Avila

"Espanyol" 3 - 1 "Real Valladolid"
1' [1 - 0] B. Iglesias
17' [1 - 1] R. Alcaraz
55' [2 - 1] M. Hermoso
65' [3 - 1] Wu Lei
45' S. Guardiola ("Valladolid") nerealizavo 11 m. baudinio

"Villarreal" 1 - 2 "Alaves"
54' [0 - 1] G. Maripan
61' [1 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)
77' [1 - 2] T. Inui