Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ispanijos futbolo federacijos prezidentas paaiškino J. Lopetegui atleidimo priežastis


2018-06-13 14:10:36 Pasaulio čempionatas 2018 Ispanija

Po šiandien paskelbtų šokiruojančių naujienų apie Ispanijos rinktinės trenerio Juleno Lopetegui atleidimo, Ispanijos futbolo federacijos prezidentas Luisas Rubialesas paaiškino tokio sprendimo priežastis.

Likus vos dienai iki pasaulio čempionato trenerį atleidusios Ispanijos rinktinės vadovas teigė, kad to priežastis buvo tai, jog federacijai apie jo pasiektą susitarimą dirbti „Real“ klube buvo pranešta likus vos penkioms minutėms iki oficialaus pranešimo spaudai, o jo teigimu, tokie veiksmai dirbant Ispanijos rinktinėje yra netoleruotini.

„Mes buvome priversti atleisti savo trenerį, kuriam linkime sėkmės tolimesnėje karjeroje. Jo derybos vyko nesuteikiant jokios informacijos Ispanijos futbolo federacijai. Mes buvome informuoti vos penkiomis minutėmis anksčiau, nei pranešimu spaudai buvo informuota likusi visuomenė. Tokiais atvejais reikia elgtis atitinkamai.

Tai yra Ispanijos futbolo rinktinė: tu negali taip elgtis. Aš žaviuosi Julenu, gerbiu jį, manau, kad jis yra puikus treneris ir tai šį sprendimą padaro dar sunkesniu.

Visgi, aš nesijaučiu išduotas. Per savo laiką su mumis, J. Lopetegui atliko nepriekaištingą darbą. Žinau, kad tai yra sudėtinga situacija ir aš būčiau kritikuojamas nepaisant to, ką aš būčiau daręs. Tačiau neabejoju, jog su laiku tai mus tik sustiprins“, - kalbėjo L. Rubialesas.

Per savo laikotarpį Ispanijos rinktinėje J. Lopetegui taip ir nepatyrė pralaimėjimo skonio: per 20 sužaistų mačų jis iškovojo 14 pergalių ir 6 kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Pienius
4 26 06-13 14:41
Ispanas:
Kad ir kaip gaila, bet teisingas sprendimas, profesionalus kitaip sakant. O Lopetegui elgesys lbj neprofesionalus. Bus gal pamoka su tais trenerių paskelbimais, kol jie dar treniruoja kitas komandas. Tikiuosi naujas treneris labai neįtakos ispanų žaidimo, nes labai geroj formoj jie pastaruoju metu.
Kad ir kaip žiūrėtum, nemanau jog tai yra priežastis atleisti trenerį diena iki čempionato pradžios
Ispanas
17 28 06-13 14:21
Kad ir kaip gaila, bet teisingas sprendimas, profesionalus kitaip sakant. O Lopetegui elgesys lbj neprofesionalus. Bus gal pamoka su tais trenerių paskelbimais, kol jie dar treniruoja kitas komandas. Tikiuosi naujas treneris labai neįtakos ispanų žaidimo, nes labai geroj formoj jie pastaruoju metu.
Azza
3 13 06-13 15:17
Man tai idomu kaip jie ketina rasti treneri per nepilna para. Siaip Pankratjevas laisvas, gal domina
justas
3 9 06-13 14:36
Evas:
Tau kas negerai kurva. Aiškiai parašyta, kad federacija nepakęs, kai jiems už akių taip elgiamasi, plius jis kontraktą neseniai buvo pratesęs, taip, kad pisk iš čia, dalbajobe, kekšės sūnau, aborto liekana.
tai normaliai kalbėt nemoki?
1 4 06-13 15:29
Wenger in