Italijoje pergales šventė "Udinese" ir "Genoa" (VIDEO)

Pirmadienio vakarą sužaisti paskutinieji du 15-ojo Italijos pirmenybių turo mačai.

Ankstesniajame "Crotone" futbolininkai namuose priėmė "Udinese" komandą, kuri savas sąlygas ėmė diktuoti jau nuo pirmųjų minučių - vos prasidėjus rungtynėms aikštės šeimininkų vartininką smūgiu iš toli jau išmėgino Antoninas Barakas.

Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau pirmasis įvartis krito būtent į "Crotone" vartus. Jo autoriumi 40-ąją minutę tapo Jakubas Jankto, kuris dar kartą pasižymėjo ir antrojo kėlinio pradžioje.

"Crotone" mėginimai pakeisti dvikovos eigą buvo nesėkmingi, o galiausiai svečių persvarą įtvirtino po kontratakos pasižymėjęs Kevinas Lasagna.

Šis susitikimas baigėsi rezultatu 3-0.

Kiek vėliau svečiuose taip pat laimėjo "Genoa", palaužęs Veronos "Hellas" pasipriešinimą. Tiesa, čia kiek aktyviau žaidė šeimininkai, privertė oponentus užsidirbti keturias geltonas korteles.

Nepaisant to, vienintelis sugebėti pasižymėjo "Genoa" puolėjas Goranas Pandevas, per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasinaudojęs tiksliu Andrea Bertolacci perdavimu. Jo dėka nugalėtojai dabar nutolo nuo iškritimo zonos.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>