Įtemptos lygiosios Vilniuje, o kitur – favoritų pergalės

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienio vakaras atnešė dar tris septintojo turo rungtynes. Per jas visas įvarčių netrūko, o pergales šventė Jonavos „Vikingai“ ir Kauno „Vytis“. Tuo metu FC „TurboTransfers“ ir Mažeikių VIP akistata pasibaigė lygiosiomis 3:3.

Pastarojoje dvikovoje itin nervinga buvo rungtynių pabaiga, kurios metu buvo neišvengta ir raudonų kortelių.

„TurboTransfers“ į priekį namuose išsiveržė jau 4 mačo minutę, po tikslaus komandos kapitono Justo Gulbino smūgio.

15 minutę šeimininkų persvarą padvigubino baudinį realizavęs Mantas Makutunovičius, tačiau tada savo žodį tarė VIP.

Per likusias penkias minutes jie įmušė net tris įvarčius ir į pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 3:2. Dubliu prie šio spurto prisidėjo Tadas Markevičius.

„TurboTransfers“ rezultatą išlygino 27 rungtynių minutę, kuomet puikius namų darbus pademonstravo Aivaras Meškinis, galingu smūgiu pasiuntęs kamuolį į svečių vartus.

Apie nervingą rungtynių pabaigą jau kalbėjome. 33 minutę VIP gretose raudoną kortelę gavo Antanas Bulošas, o po to išvarytas buvo ir komandos treneris.

Visgi daugiau įvarčių šiame mače nebuvo ir abi komandos pasidalino po tašką.

Tuo metu tris taškus į savo sąskaitą įsirašė šalies čempionas Kauno „Vytis“. Jie sulaukė nemažo pasipriešinimo iš lygos naujokų FA „Šiaulių“, tačiau juos sugebėjo įveikti 7:4.

Po dvejų greitų Artūro Juchno ir Luko Sendžiko įvarčių „Vytis“ pirmavo 2:0, bet FA „Šiauliai“ per keturias minutes pasižymėjo tris kartus iš eilės ir rezultatas tapo 3:2 jų naudai.

Tačiau „Vytis“ perėmė iš FA „Šiaulių“ šią estafetę ir pats per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes įmušė tris įvarčius. Alberto Voskunovičiaus, A. Juchno ir L. Sendžiko įvarčiai leido „Vyčiui“ įsiveržti į priekį 5:3.

Antrajame kėlinyje Justinas Zagurskas ir A. Voskunovičius pasižymėjo dar po kartą ir „Vytis“ jau įgavo apčiuopiamą persvarą, kurią mačo pabaigoje dar sumažino Agnius Juozapaitis, tačiau esmės tai jau nepakeitė.

Kitame mače, Jonavoje, „Vikingai“ savo pranašumą įrodė antroje mačo pusėje. Po pirmojo kėlinio rezultatas mače su VDA buvo lygus 1:1, bet įpusėjus antrajam kėliniui pasižymėjo Marius Ganusauskas ir Artūras Rocys, o paskutinę minutę Paulius Osauskas įtvirtino šeimininkų pergalę.

FC „TurboTransfers“ 3 : 3 Mažeikių VIP

4’ [1 : 0] Justas Gulbinas
15’ [2 : 0] Mantas Makutunovičius (iš 10 m. b.)
15’ [2 : 1] Marius Butėnas
17’ [2 : 2] Tadas Markevičius
20’ [2 : 3] Tadas Markevičius
27’ [3 : 3] Aivaras Meškinis
33’ Antanas Bulošas (VIP) – raudona kortelė

FA „Šiauliai“ 4 : 7 „Vytis“

6’ [0 : 1] Artūr Juchno
8’ [0 : 2] Lukas Sendžikas
14’ [1 : 2] Rokas Lekiatas
17’ [2 : 2] Aivaras Bagočius
18’ [3 : 2] Kildras Kavaliukas (iš 10 m. b.)
19’ [3 : 3] Albert Voskunovič
20’ [3 : 4] Artūr Juchno
20’ [3 : 5] Lukas Sendžikas
26’ [3 : 6] Justinas Zagurskas
27’ [3 : 7] Albert Voskunovič
37’ Saimonas Roicevičius („Vytis“) – neįmušė baudinio
40’ [4 : 7] Agnius Juozapaitis

„Vikingai“ 4 : 1 VDA

9’ [1 : 0] Marius Ganusauskas
20’ [1 : 1] Marius Šoblinskas
31’ [2 : 1] Marius Ganusauskas
35’ [3 : 1] Artūras Rocys
40’ [4 : 1] Paulius Osauskas