Įvarčius štampuojantis C. Ronaldo atvedė "Juve" į dar vieną pergalę, "Lazio" sutriuškino SPAL

Cristiano Ronaldo išgyvena antrą jaunystę – netrukus 35-erių metų gimtadienį minėsiantis Portugalijos rinktinės kapitonas toliau savo įvarčiais į pergales veda Turino "Juventus" komandą.

22-ajame "Serie A" pirmenybių ture Turino "Juventus" rezultatu 3:0 nugalėjo Florencijos "Fiorentiną" ir išlieka lyderio pozicijoje.

C. Ronaldo prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais – portugalas 40-ąją ir 80-ąją minutėmis tiksliai smūgiavo nuo 11 m. žymos. Vyšnaitę ant torto pačioje rungtynių pabaigoje uždėjo Matthjisas de Ligtas.

Sunkiai sezoną pradėjęs, bet dabar pagreitį įgavęs C. Ronaldo pasižymėjo jau devintose iš eilės "Serie A" rungtynėse.

Portugalas šį sezoną šalies pirmenybėse jau pasiekė 19 įvarčių ir atsilieka tik prieš rezultatyviausią visų Europos pirmenybių žaidėją – Ciro Immobile.

"Juventus", praėjusiame ture nusileidęs "Napoli", prieš artimiausius persekiotojus bent laikinam išlaiko 5 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse "Juventus" ekipai pabėgti neleido vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusi Romos "Lazio". Italijos sostinės ekipa 5:1 sutriuškino SPAL.

Po du įvarčius įmušė Ciro Immobile ir Felipe Caicedo, dar vieną pridėjo ekipos naujokas Bobby Adekanye.

Dar kitoje akistatoje trijų pergalių seriją nutraukė "Milan" ekipa, kuri namuose neįveikė "Verona" – 1:1.

19 val. įvykusioje dvikovoje dar vieną pažeminimą patyrė "Torino" ekipa, kuri išvykoje 0:4 nusileido "Lecce". "Torino" praėjusiame ture 0:7 krito prieš "Atalanta".

"Juventus" 3 - 0 "Fiorentina"
40' [1 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
80' [2 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
90+1' [3 - 0] M. de Ligt

"Lazio" 5 - 1 SPAL
3' [1 - 0] C. Immobile
16' [2 - 0] F. Caicedo
29' [3 - 0] C. Immobile
38' [4 - 0] F. Caicedo
58' [5 - 0] B. Adekanye
65' [5 - 1] S. Missiroli

"Milan" 1 - 1 "Verona"
13' [0 - 1] D. Faraoni
29' [1 - 1] H. Calhanoglu
68' S. Amrabat ("Verona") pašalintas iš aikštės

"Atalanta" 2 - 2 "Genoa"
13' [1 - 0] R. Toloi
19' [1 - 1] D. Criscito
33' [1 - 2] A. Sanabria
35' [2 - 2] J. Ilčič
83' V. Behrami ("Genoa") pašalintas iš aikštės

"Lecce" 4 - 0 "Torino"
11' [1 - 0] A. Deiola
19' [2 - 0] A. Barak
64' [3 - 0] F. Falco
78' [4 - 0] G. Lapadula (11 m. baudinys)