Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Heynckesas: J. Rodriguezas mums yra siųstas Dievo


Miuncheno „Bayern“ ekipos strategas Juppas Heynckesas yra itin sužavėtas kolumbiečio Jameso Rodriguezo žaidimu.

Futbolininkas tapo itin svarbia komandos dalimi po to, kai bavarų ekipos vairą perėmė vokietis. Jamesas per 12 „Bundesliga“ startų su J. Heynckesu už „Bayern“ komandos vairo, įmušė 4 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Žiūrint į jo dabartinę formą, tai jis tikra yra „Bayern“ komandai atsiųstas Dievo. Nėra lengva kai esi kitoje šalyje, turi prisitaikyti prie kitos kultūros, kitokio mentaliteto. Bet jis daro viską labai gerai, žaidžia aukštame lygyje, tačiau gali atrodyti ir dar geriau.

Buvo aišku, kad Jamesas nebebuvo patenkintas Madride. Jis negavo laiko, kiek tokio lygio žaidėjai nusipelno. Tai kaip jis elgiasi, kaip įsiliejo, kaip juokiasi ir jis tiesiog yra atsipalaidavęs. Jis čia atvyko ir tapo laimingu Miunchene“, - teigė J. Heynckesas. 

Straipsnio įvertinimas: 13 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

Extra
2 50 02-05 16:12
Ne "Real", o Zidane'as. Bet kuris kitas treneris nebūtų jo paleidęs, bet kadangi plikis turi savo aiškius favoritus taip ir atsitiko.
1 38 02-05 16:33
Vaikis nuostabus ir to tiktai Real treneriui nesuprast
M-NUS
1 4 02-05 21:16
Smagu matyt James atsigavusį. Bet nesmerkiu ir Realo, kad paleido jį, starto pažadėt jam nebuvo galima, nes alternatyvų buvo ir jos tikrai nebuvo prastesnės. Norėjosi matyti tiek James, tiek Moratą, bet tokie žaidėjai turi žaist ir turi žaist starte, o ne nuo suolo.
M-NUS
0 2 02-05 23:28
MU/BAYERN:
O kodel perezas nepasielge kai roma abramovicius. Treneriui neitiko ir isnuomot be galimybes isigyt. Juk visiem ir taip aisku kad madride treneris 5m nebus. O jei jau kils bedu kurioj pozicijoj tiesiog susigrazint isnuomota zaideja
Nu kaip kažkada seniai rašiau, tarp Real ir Bayerno kažkaip gražūs santykiai ties transferais Mes pusvelčiui gavom vieną geriausių pasaulio saugų, kuris buvo key playeris, jie dabar gavo worldclass beveik už dyką. Pralošė beabejo čia tik Realas, bet laikyt Jamesą būtų buvę nepadoru. Ir matai, vien dėl Moratos ir James atleist Zidaną, kuris tuo metu laimėjo viską, tai atrodė nelabai logiška. O turint tokią saugų liniją ir tokį suolą išvis kokį Realas turėjo praeitą sezoną, neišvengiamai kažkas iš wordlclass žaidėjų turėjo palikt Realą. Nes tokio lygio žaidėjai nesvarbu ar prie Zidano ar prie bet kurio kito trenerio žaist turėtų. Tarp kandidatų paleist buvo ir Isco atsimenu, belieka džiaugtis, kad liko bent jis žvėrišką formą užgaudęs. Žaidėjų yra 11 ir visų jų nesugrūsi į aikštę, kad ir koks tu treneris bebūtum.
 NoName
1 2 02-05 21:00
Čia kaip vienas seimo narys, kuriam valdžia irgi Dievo siūsta.