Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas: "Kompany turėjo būti išvarytas iš aikštės"


"Liverpool" komandos absoliutus dominavimas Anglijos "Premier" lygoje buvo baigtas ketvirtadienį – "Manchester City" pirmą kartą šiame sezone privertė suklysti "raudonųjų" komandą.

Net ir pralaimėjusi "Liverpool" ekipa išlieka favorite kovoje dėl titulo – jie vis dar turi keturių taškų pranašumą prieš "Man City".

Jurgenas Kloppas teigia, kad su šia nesėkme gali susitaikyti, tačiau jam užkliuvo epizodas, kai Vincentas Kompany prasižengė prieš Mohamedą Salah. Stratego teigimu, šiame epizode turėjo būti parodyta raudona kortelė, kas iš esmės būtų pakeitę rungtynių scenarijų.

"Man tikrai patinka Kompany, tačiau kaip tai nebuvo raudona kortelė?", - apie epizodą pasisakė J. Kloppas. - Jis buvo paskutinis žmogus, kurį reikėjo įveikti Mo. Jeigu Mo būtų gavęs tiesiai į kojas, tai galėjo jam būti sezono pabaiga".

Vėliau J. Kloppas kalbėdamas apie pačias rungtynes pridūrė, kad tokie pralaimėjimai gali pasitaikyti, nes dominuoti absoliučiai visą sezoną yra neįmanoma.

"Mūsų lūkesčiai yra labai dideli. Mes galime žaisti geriau, tačiau turime susitaikyti su tuo, kas yra. Negali dominuoti visose rungtynėse.

Mums šiandien nepasisekė su progų realizacija, labiau negu "Man City" komandai", - pridūrė J. Kloppas.

Kitas rungtynes "Liverpool" žais pirmadienį su "Wolves".

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (18)

CaptainAmerica
1 7 01-04 17:10
Vaidoshius:
Geriau Kl.oppas nesidaryt gėdos, kam jau kam, bet ne Neverpooliui pastaruoju metu apie teisėjus kalbėti :D Galėtų pasimokyt iš Guardiolos biški kaip reikia garbingai pralaimėti.
nesamoniu nerasynek cia geriau tokiu
11 15 01-04 13:43
Vaidoshius:
Geriau Kl.oppas nesidaryt gėdos, kam jau kam, bet ne Neverpooliui pastaruoju metu apie teisėjus kalbėti :D Galėtų pasimokyt iš Guardiolos biški kaip reikia garbingai pralaimėti.
Kam kam bet tau patyleti netik kad bijai susitikti bet ir vartai labiausiai teiseju tempiamas komandas kaip uefalona aktorius ir city gejus
3 6 01-04 16:25
Vaidoshius:
Kažkas pas tokius atbrosus kaip 1983 adekvatumo ieško :D :D Kur ritasi pasaulis. Tiek van Dijk, tiek Kompany nebuvo jokios raudonos, sulošia į kamuolį ir tik po to į žmogų. Dažniausiai net baudų neduoda už tokius dalykus, tik tada, jeigu tas kontaktas į žmogų būna žiaurokas. Kas dėl Kompany prasivardžiavimo Alchui pizoku realiai tai negražu, bet Alachas pastaruoju metu pradėjo daugokai nardyti ir kas baisiausia šlykščiausios mazgotės per visą istoriją Tapinaldo skuduro stiliumi gauna iš to naudos nebūtais pendeliais ir t.t. Taip kad jis šito nusipelnė, tikėkimės, kad padarys išvadas.
Maisai uz busketsa slykstesnio nera kur susimatim
7 8 01-04 14:05
ChelseaFC FcukLoserpool:
Kuo toliau, tuo labiau sita autistiska morda neapykanta kelia... aciui dievui, kad bent zinau, kad raudonieji pituhai eilini syki liks su baranka ????????????????
Asile ziurek ka rasai,, tas tavo Chelsea zidri p....sai
Vaidoshius
20 2 01-04 15:18
Kažkas pas tokius atbrosus kaip 1983 adekvatumo ieško Kur ritasi pasaulis. Tiek van Dijk, tiek Kompany nebuvo jokios raudonos, sulošia į kamuolį ir tik po to į žmogų. Dažniausiai net baudų neduoda už tokius dalykus, tik tada, jeigu tas kontaktas į žmogų būna žiaurokas. Kas dėl Kompany prasivardžiavimo Alchui pizoku realiai tai negražu, bet Alachas pastaruoju metu pradėjo daugokai nardyti ir kas baisiausia šlykščiausios mazgotės per visą istoriją Tapinaldo skuduro stiliumi gauna iš to naudos nebūtais pendeliais ir t.t. Taip kad jis šito nusipelnė, tikėkimės, kad padarys išvadas.