Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

J. Kloppas pasidžiaugė komandos pasirodymu, U. Emery po nesėkmės išliko pozityvus


2019-08-25 10:45:00 Premier League Arsenal FC Liverpool FC

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje įvyko kova dėl dėl lyderio pozicijos. Londono "Arsenal" išvykoje bandė nustebinti "Liverpool" ekipą, tačiau "kanonieriai" negalėjo prilygti lyderio poziciją užsitikrinusiai "Liverpool" komandai.

Savo auklėtinių pasirodymu pasidžiaugė Jurgenas Kloppas, kuris teigė, jog komanda vykdė savo planą daugiau mažiau 80 minučių.

"Tai buvo pasirodymas, kuriame buvo pilna jėgos, energijos, intensyvumo ir atsidavimo.Tai yra būtina žaidžiant prieš tokią komandą, kaip "Arsenal", – spaudos konferencijoje sakė J. Kloppas.

"Mačiau, kad per paskutines dešimt minučių kamuolio kontrolė buvo 53 prieš 47 proc ar kažkas panašaus. Visgi apie 80 minučių buvo galima pamatyti visiškai tokį vaizdą. Mes visiškai kontroliavome šias rungtynes.

Nesame Disneilende, todėl ir neturime stebinti žiūrovus kiekvieną sekundę. Tai buvo puikios rungtynės mums", – tęsė strategas.

Savo ruožtu galvos per daug nenuleido ir Unai Emery, kuris teigė, kad rungtynėse buvo galime įžvelgti ir pozityvių dalykų.

"Atlikome keletą tikrai puikių išėjimų iš gynybos į puolimą, kurių metu susikūrėme šansų. Jų, deja, neišnaudojome, o antrajame kėlinyje ganėtinai abejotinas 11 m. baudinys mus pribaigė", – apie epizodą, kai už marškinėlių Mohamedą Salah šiek tiek patempė Davidas Luizas, užsiminė U. Emery.

"Praleidę antrąjį įvartį mes parodėme tinkamą reakciją. Mums reikėjo atakuoti ir išbandyti naujus dalykus aikštėje. Esame nusivylę pralaimėjimu, tačiau kai kurių žaidėjų pasirodymais tikrai likome patenkinti.

Turime pagerinti kamuolio kontrolę ir užtikrinčiau susitvarkyti su tokiu spaudimu, kokį duoda geriausiai tai daranti "Liverpool" ekipa. Mes turime išlikti realistiški, tačiau žinome, kad galime konkuruoti su jais", – užbaigė specialistas iš Ispanijos.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (0)

11 12 08-25 11:40
Koks abejotinas 100% pendelis
2 2 08-25 12:30
Na viskas gerai, bet keitumu nera , teturim 1 Keita ir Origi , jei pradetu traumuotis pagrindiniai butu ne kas
4 1 08-25 15:05
Arsenalas tuscias. Visiskai
5 1 08-25 14:39
Graudi vistiek gynyba arsenalo.. Reikėjo leist Laca,Auba, Pepe gal kažkas būtu buvę ,o dabar tai..