Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas po pralaimėjimo Neapolyje sukritikavo rungtynių arbitrą


Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

1 0 09-18 20:49
Motyvacijos trukumas privede prie pralosimo, premier lygoi kiekviena kova lyg finalas, C l.pradzia visada neidomi dar tokia silpna grupe, Anfilde vidus dauzus 5 0 4 0 isvykoi reiks vargti
 tanas
0 5 09-18 15:41
Gynėjui pritrūko 2cm iki kamuolio ir baudinio nebūtų tikrai. Buvo geros abi komandos, tik rezultatas to neatspindi.
0 8 09-18 15:31
na jausmas dvejopas. baudinys lyg ir teisingas bet is kito kampo lyg ir neteisingas. teisingai dede Jurgis sako zaidejas kristi pradeda be kontakto .... bet kontaktas velgi po to buvo. dar dauguma teiseju toki baudini skirtu rungtyniu pirmoj pusej o likus 10 min .... skaudu. bet kaip sakant patys kalti. o ir futbojas tuo ir zavus kad niekada nezinosi kaip pakryps reikalai.
GedBuz
 GedBuz
3 13 09-18 13:09
Kad jis pradėjo kristi dar nepartrenktas, tai K*** teisus, bet kad ir ką anas bedarytų, būtų vis vien pražanga, o pražanga bauda aikštelėje - baudinys. Kai prieš tai jau galėjo skirti 11m baudinį už žaidimą ranka, bet pasigailėjo, tai dar vienas atleidimas būtų sukėlęs vajų. O ranka buvo ir ji judėjo žemiau alkūnės, neskyrė tik todėl kad buvo priglausta aukščiau alkūnės. Teisėjas bet kuriuo atveju buvo objektyvus, nešvilpė tik į vienus vartus.