Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho: "Chelsea" šiuo metu yra favoritai užimti ketvirtąją vietą"


Anglijos "Premier" lygoje vis labiau aštrėja kova dėl ketvirtosios vietos, kurioje šiuo metu laikosi Londono "Chelsea" ekipa.

Franko Lampardo auklėtiniai dabar jau tik vienu tašku lenkia penktoje vietoje esančius "Tottenham" futbolininkus, su kuriais į kovą stos šeštadienio popietę.

Prieš šį mačą "pentinų" strategas Jose Mourinho teigė, kad būtent "Chelsea" šiuo metu yra pagrindiniai favoritai finišuoti ketvirtoje vietoje.

"Šiuo metu mes, "Manchester United", "Arsenal", "Sheffield United", "Wolves" bei "Everton" esame autsaideriai kovoje dėl vietojs pirmajame ketverte.

Visi mes turime ambicijų užimti šią vietą, bet šiuo metu atsiliekame nuo "Chelsea", todėl pranašumas yra jų rankose. Žinoma, tai nėra didžiulis pranašumas, bet jis yra.

"Chelsea" šiuo metu yra favoritai užimti ketvirtąją vietą", - prieš artėjantį derbį kalbėjo J. Mourinho.

Tiesa, "Manchester City" diskvalifikacija iš UEFA turnyrų reiškia, kad šį sezoną net ir penktoji vieta atvers kelią į Čempionų lygą, jei "miestiečių" apeliacija nebus patenkinta.

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

DeividaCFCs
3 9 02-22 13:45
Argi, Chelsea sekasi baisiai? Negana to, kad žaidžia su turbūt jauniausia sudėtim visam epl'e, puse komandos traumuota ir čia vadinasi sekasi? Kosmonautas.
2 1 02-22 14:08
Jei kysi paims tai zydriesems gali nuolaidziauti o kitaip visi kiti tik nuo to islostu