"Juventus" aštuntą kartą iš eilės tapo Italijos čempionais

Turino "Juventus" šeštadienį užsitikrino aštuntąjį iš eilės "Serie A" čempionų titulą.

"Senoji senjora" 33-ojo turo rungtynėse namuose rezultatu 2:1 palaužė "Fiorentina" ir tapo nebepavejama antroje vietoje esančiai "Napoli" ekipai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Fiorentina", kuri į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę po N. Milenkovičiaus tikslaus smūgio.

"Juventus" rezultatą išlygino 37-ąją minutę, kuomet po sėkmingai pakelto kampinio galva pasižymėjo A. Sandro.

53-ąją minutę "senoji senjora" išsiveržė į priekį po to, kai kamuolį į savo vartus nukreipė G. Pezzella.

Per likusį laiką svečiai rezultato išlyginti nebesugebėjo ir "Juventus" galėjo švęsti iškovotą jau 35-ąjį "Serie A" trofėjų per visą klubo istoriją.