Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

"Juventus" aštuntą kartą iš eilės tapo Italijos čempionais

2019-04-20 20:56:00 Serie A

Turino "Juventus" šeštadienį užsitikrino aštuntąjį iš eilės "Serie A" čempionų titulą.

"Senoji senjora" 33-ojo turo rungtynėse namuose rezultatu 2:1 palaužė "Fiorentina" ir tapo nebepavejama antroje vietoje esančiai "Napoli" ekipai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Fiorentina", kuri į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę po N. Milenkovičiaus tikslaus smūgio.

"Juventus" rezultatą išlygino 37-ąją minutę, kuomet po sėkmingai pakelto kampinio galva pasižymėjo A. Sandro.

53-ąją minutę "senoji senjora" išsiveržė į priekį po to, kai kamuolį į savo vartus nukreipė G. Pezzella.

Per likusį laiką svečiai rezultato išlyginti nebesugebėjo ir "Juventus" galėjo švęsti iškovotą jau 35-ąjį "Serie A" trofėjų per visą klubo istoriją.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (12)

8 50 04-20 21:06
wow kokia konkurencija italijoi ir prancuzijoi tiesiog zverynas +20 atotrukis nuo persekiotuju ir bus dar daugiau nu klaunynas
15 37 04-20 21:10
Net sezonas nebuvo prasidejas visi zinojo kad juve laimes... *** ta pervertinta criste pirko dar tiek saibu mokejo tai bbz... viena is silpniausiu lygu italijos lyga...
1 14 04-20 21:49
Siaip net neidomu. Rimtai, cia kaip pas mus kase yra lkl ir yra zalgiris ????
3 13 04-20 21:35
MettaworIdpeace:
Na kaip ir sakiau, kad anksti kelsime taure si pavasari. Visus JUves fanus su titulu! Bet mes su Ronaldo kalbejome, ir mes nesam patenkinti padetimi Turine, todel manau, kad mums bus geriausia judeti tolyn, be jusu.