Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K-P.Boatengas atskleidė J.Kloppo sėkmės paslaptį


2019-12-29 16:39:04 Premier League Liverpool FC

Puolėjas Kevinas-Prince'as Boatengas prakalbo apie "Liverpool" pergalių kalvį Jurgeną Kloppą.

32-ejų žaidėjas praeityje turėjo progą susipažinti su vokiečių specialistu, kai trumpai atstovavo Dortmundo "Borussia", bet iki šiol atsimena šiltus pokalbius su strategu.

"Jis žino, kaip prisibelsti į tavo širdį.

Negaliu susigaudyti, kaip jam tai pavyksta padaryti, bet Jurgenas turi šį sugebėjimą. Nemanau, jog "Liverpool" komandoje yra nors vienas žaidėjas, nemėgstantis J.Kloppo. Net ir tokių tarpe, kurie negauna pažaisti.

Tokia pati situacija buvo ir Dortmunde. Būtent šie dalykai trenerį paverčia ypatingu - visa komanda pasiryžusi atiduoti viską vardan jo.

Paprastai būna arba geras treneris, arba šaunus vyrukas, tačiau J.Kloppas turi abi šias savybes", - teigė Boatengas.

Straipsnio įvertinimas: 34 0

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (7)

 D.
5 65 12-29 18:02
Dėl to jis ir geresnis už Gvardį. Įsivaizduokit Kloppa už Barcos, Bayerno, Man City vairų. Vieni vartai Gvardžiui būtų. Klopp nuostabus treneris, nuostabus žmogus su nerealia charizma. Nr 1 pasauly be abejonės, bent jau mano nuomone.
0 6 12-30 00:46
Nenusiriskit iki.to.Vaidosiaus lygio tegu jis kliedi , ????????,kiekvienas miestas kiemas ar rajonas turi savo debila
Edas090
1 7 12-30 00:22
Vaidoshius:
Mankurte, koks "lengviau laimėti titulus"??? Apie ką čia kliedi? :D Todėl pas Kl.oppą ir yra praktiškai tuščios titulų lentynos, nes vidutiniokai niekur ir nedominuoja, bet už vieną titulą ilgam atsimins. Bet užtat kaip ilgam atsimins tokius kaip Guardiola kai jie prapis bent vieną titulą :D Metų metais. Kl.oppas prapistų šiemet malkinę, NIEKAS neatsimintų, kaip ir praėjusio sezono niekas nebeatsimena po pačio katastrofiškiausio fl.opo per visą malkinės istoriją, kai buvo prapista laimėta taurė. Niekas to nebeatsimins. Jeigu tokį fokusą pakartotų Guardiola, tai o vaikeli, 10 metų po kaimus skambėtų Birutės daina :D Bet kokiu atveju tu tokia visuomenės atmata, kad net trijų žodžių be klaidų nesugebi parašyti, tai ką tu čia sau išvedžioji net pats nesuvoki, ką jau kalbėt apie diskusiją :D
tai kaip tai neatsimena, jei pats ką tik paminėjai? visi atsimena. Visi pastoviai per interviu mini (net Lesteris) ir punditai nepabijo priminti. "praktiškai tuščios lentynos" - Jurgenas su dviem, pagal tave, "ne top" klubais pasiekė ČL finalus ir vieną iš trijų laimėjo. Guardiola laimėjo porąkart su geriausia komanda XXIa. bet su kitom "TOP TOP" komandom kažkaip nelimpa. Sakei, Jurgenas 300 limonų metė į komandą - o per kiek laiko tai padarė ir už kiek per tą patį laiką buvo parduota žaidėjų? Kiek Guardiola išleido pinigų per tą laiką, kol Jurgenas Liverpoolyje? Iš tiesų tai nesinori jų lyginti, labai skirtingi treneriai su skirtingomis karjeromis ir keliais bei filosofijomis - nu bet tu durnas ir jaučiasi poreikis tau vieną po kito ramiai faktus kišti, kad po truputį taptum protingesnis. Pasaulis dar gali tave išgelbėti.
0 6 12-29 23:22
Vaidoshius:
Na, kad Guardiola geriausias čia net Kl.oppui (kaip ir absoliučiai visiems jo kolegoms) nekyla, čia net nėra ką diskutuoti. Kas dėl Kl.oppo tai taip, jis labai artimas su žaidėjais, bet kaip jau minėta jis niekada netreniravo top komandos. Ten jau tenka susidurti su didžiuliais ego ir mokėti su jais dirbti, nežinau ar Kl.oppas sugebėtų su Guardiolos dramblio dydžio pautais išvaryti Ronaldinho/Eto`o/Deco ne dėl to, kad jie prasti, bet dėl pačios komandos gerovės. Bet Kl.oppas visada pabrėžė, kad neis treniruoti top klubų, neprisimenu tiksliai priežasties kodėl taip nusprendė, bet taip yra. Tai gali būti, kad jam būtų totali žopa top klube, čia išgyvena (ir tai ne visada) tik top treneriai, kurie sugeba susitvarkyti tokiame spaudime su visais žvaigždžių įnoriais ir komandų tikslais laimėti viską kasmet. Kl.oppas tokio spaudimo niekada neturėjo, laimės - fantastika, prapis - nieko tokio, juk ir negalėjome laimėti, nes komanda silpna buvo. Top klube tokios atmaskės nelimpa :D Turi laimėti viską ir visada. Kitas dalykas dar du metai nepraėjo, kai visoms šiukšlėms čia su falu per snukį vanojau, kai sakiau, kad Kl.oppas puikus treneris, o čia kas dieną buvo vemiama Fl.oppas ir kad jį reikia išmesti :D Jam kaip ir visiems rezultatams pasiekti reikėjo pirkti, smeigė 300 limonų ir komanda pakilo į kitą lygį.
Pagal tavo vistos smegenis su vidutiniokais yra lengviau laimeti titulus nes jiems nera spaudimo? Tada paaiskink kodel visur dominuoja top klubai, o ne vidutiniokai nes pagal tavo debilo isvedziojimus viska sluot vidutiniokai turetu
2 4 12-29 21:59
Liverpool miestas ir jos fanai yra sios sekmes priezastis , aisku.Jurgenas zinojo.ka padaryt , kad sekme sugryztu