Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai dieną su futbolu pradėjo sporto šventėje


2019-10-10 15:37:17

Prasidėjus ir jau įsibėgėjus naujiems mokslo metams „Kauno Žalgirio“ komandos futbolininkai toliau keliauja po Kauno miesto mokyklas ir darželius bei vykdo projektą „Pradėk dieną su futbolu“.

Praėjusį mėnesį Panemunėje mokyklas lankę žalgiriečiai šį kartą nuvyko į Garliavą ir prisijungė prie Garliavos darželių organizuotos sporto šventės.

Komandos futbolininkai Karolis Šilkaitis, Deividas Mikelionis ir Philipas Otele kartu su renginyje dalyvavusiais studentais pravedė darželinukams apšilimą, pademonstravo futbolo pratimus bei kartu su vaikais žaisdami futbolą puikiai leido laiką.

„Atvykome su projektu „Pradėk dieną su futbolu“, kur treniruojame vaikus ir rodome jiems tai, ką darome. Stengiamės juos įkvėpti žaisdami su jais, tai yra pagrindinis tikslas“, – apie projekto idėją kalbėjo komandos legionierius.

Puolėjas iš Nigerijos pripažino, kad jei vis dar būtų vaikas, būtų labai patenkintas tokiais miesto komandos vizitais.

„Aš tikrai tuo mėgavausi ir manau, kad tai yra labai svarbu. Vaikai pamato, kad jie taip pat gali tapti futbolininkais. Būdami vaikais visi to nori. Jei vis dar būčiau vaikas, labai džiaugčiausi, jei futbolininkai atvyktų į mano mokyklą. Tai buvo labai gera diena. Aš esu laimingas ir manau, kad vaikai taip pat laimingi, nes gerai praleidome laiką“, – po šventės įspūdžiais dalinosi žaidėjas.

„Kauno Žalgirio“ ir Kauno miesto savivaldybės inicijuoto projekto tikslas – skatinti vaikus sportuoti bei aktyviai leisti laiką ir supažindinti juos su futbolo sporto šaka.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes