Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Kicker": "Bayern" neišpirks J. Rodriguezo kontrakto


Praėjusį sezoną Jamesas Rodriguezas buvo vienas svarbiausių Miuncheno "Bayern" komandos žaidėjų, tačiau šį rudenį kolumbiečiui gyvenimas Vokietijoje nesusiklostė taip, kaip tikėjosi jis pats.

27-erių metų saugas vis dar formaliai priklauso Madrido "Real" klubui. Jį 2017 metais bavarai pasiskolino dviem sezonams su galimybe už 42 mln. eurų įgyti visas teises į jį.

"Kicker" teigia, kad šia galimybe "Bayern" nepasinaudos, todėl jis vasarą sugrįš į Madridą.

J. Rodriguezas neseniai patyrė sunkią traumą ir iš rikiuotės iškrito iki kitų metų pradžios, tačiau jis ir prieš tai nebuvo Niko Kovačo numylėtinis - kolumbiets šį sezoną dažniausiai turėjo taikytis su atsarginio žaidėjo role.

Pats Madrido "Real" dėl to neturėtų per daug nusiminti - ėjo kalbos, kad "baltieji" jau šią žiemą buvo pasiruošę pateikti pasiūlymą už žaidėją, kurio likimas priklauso nuo "Bayern".

Teigiama, kad atsisakęs galimybės įgyti teises į kolumbietį, sutaupytus pinigus "Bayern" investuos į Frankfurto "Eintracht" puolėją Luką Jovičių, kuris šiuo metu su devyniais tiksliais smūgiais yra rezultatyviausias Vokietijos pirmenybėse.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

TomasHalaMadrid
6 24 11-15 15:06
O iskart konkurentu grajoka dziaus... Matyt bauerno sirgaliu but yra per daug lengva... Kaip ir Psg
0 5 11-15 22:08
Jei taip,tai lai geriau pats Kovac iseina.
 V
0 3 11-15 21:14
Tai aišku, ką čią tą aikštingą kolumbietį, kuris nei kroatiškai, nei vokiškai nemoka, laikyt. Von jį ir pasiims kroatą, kuris po metų dings iš komandos kartu su Kovačium... idiotizmas