Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

K.Mbappe: dar nenusipelniau "Auksinio kamuolio"


Paryžiaus "Saint Germain" puolėjas Kylianas Mbappe spinduliuoja kuklumu.

Kaip kalbėjo jaunasis talentas, jis nėra vertas šį sezoną triumfuoti "Auksinio kamuolio" apdovanojimuose.

"Šiemet? Turime išlikti realistais, aš jo nenusipelniau.

Yra žaidėjų, kurie nuveikė daugiau. Su PSG komanda nelaimėjome tarptautinių turnyrų, Čempionų lygoje patyrėme nusivylimą.

Aišku, aš papildžiau kolekciją daugybe asmeninių prizų, bet futbolas yra komandinis žaidimas ir reikia su tuo susitaikyti.

Dar turėsiu nemažai laiko laimėti "Auksinį kamuolį" ir neskubinu įvykių", - kalbėjo K.Mbappe.

Straipsnio įvertinimas: 11 0

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (5)

GedBuz
 GedBuz
1 16 11-26 11:51
Gerai, kad realistas. Ne taip, kaip koks Pogba.
 Gerard
0 13 11-26 13:34
Vaidoshiau ir Forza Juve, nebepilkite šūdo ant CR7 ir Messi. Abu jie turi fenomenalių pasiekimų. Ant kiek turite būti ataušę, kad pildami pamazgas ant konkurento, tikitės, kad jūsų dievukas tada geresnis atrodys. Toks įspūdis, kad jums atrodo jog abu šie žaidėjai skaito ką jūs rašote ir taip įsivaizduojate skaudinantys juos. Turiu nuvilti, jūsų komentarus skaito iki 50 lietuvių ir daugumai *** jūsų šlykštūs pasisakymai. Tik iš tų rašinių matosi jūsų nesuvokiama isterija, lyg jūsų gyvenimai priklauso nuo šių futbolo genijų.
0 1 11-26 15:58
Gerbiu. Ir teisingai sako. Jis zaidzia puikiai, asmeniskai laimejo daug, taciau su komanda nieko. Isvykes i reala ko jis pats nori ir manau dauguma to laukia, gaus ne viena "auksini kamuoli". Jo auksciausia slove dar ateityje. Sekmes jam ir laukiu jo zibancio dar labiau. Nuostabus zaidejas su nesavanaudisku poziuriu
Vaidoshius
26 9 11-26 12:37
Nors ir yra Arrogantnaldo šiukšlės fanas, bet pasisakė visiškai priešingai, tai gal ir dar ne visiškai suluošintas žmogus Tuo ir pasidžiaukime, futbole (kaip ir visur ir viskame jame) reikia kuo mažiau tokių šiukšlių kaip futbolo gėda Tapinaldo rąstas, daugiau tokių kaip Kante.